Globo G1 toob turule Bot for Telegrami, mis aitab teil õppida ENEM-i

Igaüks, kes hakkab selle aasta ENEM-testi pärast muretsema ja pöörab raamatu testil edukaks, võib kasutada tehnoloogiat, et muuta oma õppimine tõhusamaks ja nauditavamaks.

Õppimine ei pea olema keeruline, rakendusi ja saite, mis on suunatud olemasolevate teadmiste edastamiseks, koguneb juba hiljuti, kui me selle käivitasime Dioliinuksi kaugõppesüsteem, nii et miski pole loomulikum kui tehnoloogia kasutamine enda kasuks oma oskuste parandamiseks, eriti eksamiperioodidel nagu ENEM ja sisseastumiseksamid.

Täna kohtusin Telegrami botiga, kes aitab teil seda teha, selle on tootnud portaali G1 G1 tüübid ja see on väga huvitav.

Mis on telegrammi bot?

Bot on WhatsAppiga konkureeriva sõnumsiderakenduse Telegram ĂĽks lahedamaid omadusi. Oleme siin blogis sellest mitu korda rääkinud ja ĂĽks suur eelis on see, et seda saab kasutada ka arvutis, ilma et peaksite oma nutitelefoniga ĂĽhendust võtma, näiteks WhatsApp, – Telegram Desktopi installimist saate õppida siit – Peale selle on sellel mõned huvitavad omadused, millest ĂĽks on bot.

Nagu nimigi ĂĽtleb, on bot “robot”, arvutiprogramm, mis suudab automatiseerida paljusid erinevaid ĂĽlesandeid, see Bot G1 töötab praktiliselt nagu mäng, kus räägite temaga nii, nagu oleks see lihtne kasutaja, kes juhataks teemat, mida soovite õppida.

Telegramm Bot Enem

Nagu näete ĂĽlaltoodud pildil, töötab see lihtsalt, “vestlus”, mis teil on, on väga lõdvestunud, kĂĽsimused on interaktiivsed ja teil on kohe vastus olemas. Kui teete vea, räägib ta teile veast ja ĂĽtleb teile õige vastuse:

Telegramm Enem

Selle boti lisamine telegrammi on väga lihtne, klõpsake lihtsalt allolevat nuppu, arvestades, et peate selle kasutamiseks alustama, et telegramm oleks installitud.

Järgmine!