contador gratis Skip to content

Globoplay krahh? Vaadake võimalikke põhjuseid ja selle lahendamiseks vajalikke toiminguid Heli ja video

Globoplay krahh? Vaadake võimalikke põhjuseid ja selle lahendamiseks vajalikke toiminguid Heli ja video

Globoplay võib lõpuks teie lemmiksarja keskel arvutisse ummistuda, nagu ka muud voogesituse teenused. Kahju on sageli seotud kasutajate Interneti-ühenduse tõrgetega, kuid need võivad ilmneda ka rakenduses esinevate vigade tõttu. PC-s saab aeglase või katkestatud ülekande omistada ka brauserile, olgu selleks siis Chrome, Firefox, Edge, Opera või Safari. Siin on viis viisi, kuidas parandada kahjustusi filmide, seeriate ja muu kataloogis sisalduva sisu reprodutseerimisel.

Kuidas vaadata Globoplay kaudu telesaateid ja seebioopereid mobiilseadmete kaudu

Vaadake, mida teha, kui Globoplay on kahjustatud. Foto: Reproduo / Rodrigo FernandesVaadake, mida teha, kui Globoplay on kahjustatud. Foto: Reproduo / Rodrigo Fernandes

Vaadake, mida teha, kui Globoplay on kahjustatud. Foto: Reproduo / Rodrigo Fernandes

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid sooduskaupu? Tutvuge TechTudo võrdlusega

Sulgege ja avage teenus uuesti

Esimene asi, mida ummikus olukorras teha, on oma kontolt välja tulla ja seejärel arvutis olev veebisait sulgeda ja avada. Pärast Globoplay vahekaardi sulgemist sulgege brauser ja naaske saidile, logides uuesti sisse oma kasutajanime ja parooliga, et kontrollida, kas probleem on lahendatud.

Logige välja rakendusest Globoplay ja avage brauser uuesti, et lahendada probleem Foto: Reproduo / Paulo AlvesLogige välja rakendusest Globoplay ja avage brauser uuesti, et lahendada probleem Foto: Reproduo / Paulo Alves

Logige välja rakendusest Globoplay ja avage brauser uuesti, et lahendada probleem Foto: Reproduo / Paulo Alves

Lülitage modem või ruuter uuesti sisse ja oodake, kuni tuled uuesti sisse lülituvad, et uuesti ühendust kontrollida. Seejärel tehke kaks testi: kõigepealt ühendage arvuti Globoplayga ja proovige voogesitust. Kui see ei aita, proovige luua ühenduse teise arvuti või mobiiltelefoniga ja vaadata, kas Internet töötab teises seadmes. Kui muud saidid laadivad normaalselt, peab Globoplay ka avanema ja töötama õigesti.

Jätke arvuti aeg ja aeg fotodele automaatselt: Reproduo / Paulo AlvesJätke arvuti aeg ja aeg fotodele automaatselt: Reproduo / Paulo Alves

Jätke arvuti aeg ja aeg fotodele automaatselt: Reproduo / Paulo Alves

Kontrollige arvuti kuupäeva ja kellaaega

Teatud tüüpi voogesituses esinevad vead võivad olla seotud süsteemi kuupäeva ja kellaaja tõrgetega. Paremklõpsake Windowsi kellal ja valige Määra kuupäev / kellaaeg, et kontrollida, kas automaatne kellaaeg ja spindli lukustus on sisse lülitatud. Üldiselt võivad mitteautomaatsed ajakavad põhjustada tõrketeateid, kuna oleme täis, kuigi serveris pole palju liiklust.

Sisu otsimine käsitsi

Kui märkate, et sisu, mis peaks saadaval olema, ei kuvata videote loendis (tõrge 4009), proovige käsitsi otsida. Sirvige kategooriaid, näiteks sarju või filme, ja otsige pealkirju täielikust loendist. Kui materjali ei kuvata või see on käsitsi otsimiskogus, on võimalus, et see kustutati.

Sirvige kategooriaid, et leida teatud sisu, mida ei kuvata fotode esimesel lehel: Reproduo / Paulo AlvesSirvige kategooriaid, et leida teatud sisu, mida ei kuvata fotode esimesel lehel: Reproduo / Paulo Alves

Sirvige kategooriaid, et leida teatud sisu, mida ei kuvata fotode esimesel lehel: Reproduo / Paulo Alves

Puhastage oma brauser

Ajutised brauserifailid võivad Globoplay'i kahjustada. Kui ükski ülaltoodud toimingutest ei kehti, on soovitatav puhastada Chrome, Firefox, Edge, Safari või Opera. Seejärel taaskäivitage arvuti ja sisestage teenus uuesti. Kui kõik läheb hästi, tuleb reprodutseerimine tagastada.

Kuidas käivitate Globoplay Wi-Fi kaudu? Esitage TechTudo foorumis küsimusi.

Kuidas vaadata jalgpallimatše mobiiltelefonil Globoplay kaudu

Kuidas vaadata jalgpallimatše mobiiltelefonil Globoplay kaudu