Globoplay väljalase: vaata aprillis saabunud sarja | Heli ja video

Globoplay avaldas sarja sarjadest, mis sisenevad voogesituse kataloogi aprillis. Saadete hulgas on romantiline komöödia Kõik naised maailmas, platvormi originaalne lavastus, mis austab stsenaristi Domingos Oliveira tööd. Teiste pakutavate tiitlite hulgas on Chicago Mediinisari, Parks and Recreation: Leslie Confusions, Men Are Mars ja sealt ma lähen ning The Walking Dead üheksanda hooaja.

LUGEGE: Kuidas Globoplay töötab? Teage tellimuste ja ajakavade väärtust

Näitlejad sarjast Kõik naised maailmas, mille esilinastus aprillis Globoplay. Foto: Reproduo / Gshow / Globo / Joo Miguel JniorNäitlejad sarjast Kõik naised maailmas, mille esilinastus aprillis Globoplay. Foto: Reproduo / Gshow / Globo / Joo Miguel Jnior

Näitlejad sarjast Kõik naised maailmas, mille esilinastus aprillis Globoplay. Foto: Reproduo / Gshow / Globo / Joo Miguel Jnior

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid sooduskaupu? Tutvuge TechTudo võrdlusega

Kõigil naistel maailmas on 12 osa, mis põhinevad Domingos Oliveira loomingu tegelastel, sealhulgas kaastööd, mille autor pole ise avaldanud ja mis on spetsiaalselt selle sarja jaoks tehtud. Igas peatükis tuuakse esile erineva naise elu, kuid kes jagab tõsiasja, et nad tunnevad armastust esimesest silmapilgust sama mehe Paulo poolt, kes elab näitleja Emlio Dantas. Näitlejate hulka kuulusid ka Sophie Charlotte, Matheus Nachtergaele, Martha Nowill, Maria Ribeiro ja Lilia Cabral, kes kõik elasid või töötasid kogu oma karjääri jooksul eelmisel aastal surnud Domingosga.

Vaadake ka: Kodus Instagramis: kuidas lugudes karantiinikleebiseid kasutada

Kodus Instagramis: kuidas lugudes karantiinikleebiseid kasutada

Kodus Instagramis: kuidas lugudes karantiinikleebiseid kasutada

Chicago Med, spinoff Chicago Fire sarjast, jõudis aprillis ka Globoplay kataloogi. Lavastus jälgib Gaffney Chicago meditsiinikeskuse haigla meeskonda, kuna nad seisavad silmitsi patsientide ravimisega seotud väljakutsetega, mille hulgas on meditsiinimeeskonna seas ka annet romantikat. Globoplay on avalikkusele pakkunud ka teisi meditsiiniseeriaid, näiteks The Good Doctor, New Amsterdami haigla ja meditsiiniõde Jackie.

Chicago Med saabus Globoplay'sse aprillis Foto: Divulgao / Globosat PlayChicago Med saabus Globoplay'sse aprillis Foto: Divulgao / Globosat Play

Chicago Med saabus Globoplay'sse aprillis Foto: Divulgao / Globosat Play

Seal meeskonna eliitsõdurite koosseisus kavandavad Ameerika Ühendriikide mereväe eliidi sõjaväelased ja viivad läbi riigi julgeoleku säilitamiseks kõrge riskiga missioone kogu maailmas. Veel üks hittsari, mis jõudis The Walking Dead platvormile. Üheksandal hooajal võtab tootmine hüppelise aja ja püsib pärast zombi apokalüpsise järelejäämist.

Algselt tasulise telekanali GNT vahendusel näidatud sari "Os Homens de Mars e pra que eu eu" jõudis aprillis ka Globoplaysse. Peaosades näitlejanna Mnica Martelli, lavastus räägib loo Fernandast, kes üritab pärast lahutust läbi elada oma isikliku ja tööelu.

Srie Os Homens tuli Marsilt ja GNT-st, kuhu ma läksin, esilinastus Globoplay fotol: Divulgao / GNTSrie Os Homens tuli Marsilt ja GNT-st, kuhu ma läksin, esilinastus Globoplay fotol: Divulgao / GNT

Srie Os Homens tuli Marsilt ja GNT-st, kuhu ma läksin, esilinastus Globoplay fotol: Divulgao / GNT

Ainult kaks lavastust, mille debüütkuupäev kuulutati välja: Kõik naised maailmas saabuvad 23. aprillil ja Seal Team Soldados de Elite järgmisel 3. Muud lavastused on klientidele kuu jooksul täielikult saadaval. Vaata aprillis Globoplay debüüdi andvate sarjade nimekirja:

 • Kõik naised komöödia ja romaani maailmas 12 episoodi
 • Chicago Med – meditsiinidraama – 85 episoodi
 • Seal Team eliit draamasõdurite ja Ao 44 osa
 • Trigger Trigger Mental Drama 15 jagu
 • Templidraama episoodid ja 8. hooaeg
 • Mehed on Marsilt ja seal käisin 13 ja Komöödia ja Romance
 • Pargid ja vaba aeg: Leslie Comdia segane hooaeg kinnitatakse
 • Deadwoodi linn ilma juriidilise draamata ja 36 lääne episoodi
 • Ilu ja metsaline romaani ja politseiniku 70 episoodi
 • Kevin võib oodata Comdia 48 episoodi
 • Katastroof: ilma komöödiata Komöödia ja romaani 24 episoodi
 • The Walking Dead – Hooaja 9 episood 16 Ă•udus ja suspensioon
 • Majaomanik Comdia 10 jagu
 • 4400 draama ja mõistatused 45 episoodi
 • Cedar Cove'i juhtumite draama ja 37 episoodi romaani

Kas te ei saa nutitelerist rakendust Globoplay alla laadida? Vaadake, kuidas seda lahendada TechTudo foorumist

Kas soovite teada kõike mobiiltelefonide, mängude, rakenduste ja muu elektroonika maailmast? Vaata meid YouTube'i kanalid: