Gmail iOS-ile saab uue liidese; Ka Apple’i ja Fortnite’i tugiteenused saavad värskendusi

Ja siin on taas App Store’i populaarsete või asjakohaste rakenduste kõige olulisemad värskendused! Heidame neile pilgu.

Gmail


Gmaili rakenduse ikoon: Google'i e-post

Maailma populaarseim e-posti klient toob rakendusse (nii iOS-i kui ka Androidi) osa visuaalsetest muudatustest, mille ta on viimase aasta jooksul veebis saanud – kõik kooskõlas Google’i uue, visuaalse keelega Materjalikujundus 2.

Muudatused on peened ja ei jäta kedagi tundma teises rakenduses, kuid need kannavad rohkem tĂĽhimikku ja väiksemat teabetihedust – tegelikult on nĂĽĂĽd nagu brauseris ka neile, kellele meeldib, valida kolme infotiheduse mudeli vahel näha korraga rohkem asju ja neile, kes eelistavad puhtamat välimust.

Animatsioon on saanud ka uudiseid, see on nĂĽĂĽd rafineeritum ja põhineb rohkem reaalses maailmas kehtivatel fĂĽĂĽsikaseadustel. NĂĽĂĽd on rakenduses registreeritud kontode vahel vahetamine lihtsam – uues Gmailis saab seda ĂĽlesannet teha otsinguribal, mitte enam kĂĽlgribal. Uuendus sisaldab ka rämpsposti hoiatust, mis võeti veebiversioonis kasutusele mõni kuu tagasi.

Uus Gmail iOS-ile

Uus Gmail iOS-ile ja Android-ile ilmub App Store’is aeglaselt kogu maailmas ja eeldatavasti jõuab see kõigi kasutajateni järgmise paari nädala jooksul. Kas sulle meeldib see?

Apple’i tugi


Apple'i tugirakenduse ikoon

Vahepeal on ametlik rakendus Apple’i tugi see saab ka uudiseid – eriti selle alumises ribas, mis asendab vahekaardi “Konto” uue otsingutööriistaga, mis muudab konkreetse õpetuse või artikli leidmise lihtsamaks.

Praegusele kontole juurdepääsemiseks puudutage lihtsalt ekraanil „Avasta” oma kasutajaikooni.

Fortnite


Fortnite'i rakenduse ikoon

Lõpuks toob App Store’i ĂĽks enimmĂĽĂĽdud mänge huvitavaid täiustusi mängumängija ĂĽmber maailma. IOS-i versioon 7.30.0 pakub uut tuge juhtnupp ja MFi juhtimine iPhone’i ja iPadi jaoks, pakkudes mängude seansse palju suurema juhtimise ja täpsusega.

Uuendus sisaldab ka mõningaid veaparandusi ja väiksemaid liidese täiustusi, näiteks mõnede nuppude värskendamist, mis kuvatakse väiksema eraldusvõimega kui teised pildid.