Google täiustab Gmaili redigeerimisliidest iPadi jaoks

Gmail: lisage sõnumite kehasse pilte

E-kirju koos mitme illustratsiooniga loengutega kohvriprofessorile saates tahavad kasutajad sageli, et pilte saaks otse teksti lisada, mitte neid manustada.

Skeemid võivad sel juhul midagi muuta, kuna visuaalselt on palju lõbusam kujutada pilti koos tekstiga, selle asemel et otsida lisatud pilti, millele tekst viitab. Vt lisatud pilti [1].

Lisaks ülaltoodud probleemidele, ehkki Gmaili töötati välja mitteäriliseks kasutamiseks, on teada, et sarnaselt muude e-posti teenustega kasutavad paljud ettevõtted Gmaili klientidega kontakteerumise viisina. Tuleb rõhutada väikeste ja keskmise suurusega ettevõtete kasutamist peale ettevõtjate ja kutseliste ettevõtjate. Ja sel juhul tahavad paljud, et oleks võimalik ettevõtte logo oma Gmaili allkirja panna.

Mõeldes mõlema kasutaja vajadustele, otsustasin teha videotunni, kus õpetan samm-sammult, kuidas ressursse kasutades pilte e-kirja korpusesse sisestada Sisesta pilt alates Lab, lisaks sellele, kuidas neist linki luua. Lõpuks õpetasin ressursside abil allkirjadesse pilte sisestama Konserveeritud vastuska alates Lab.

Millistes olukordades saate neid funktsioone kasutada?

Videoga parema kogemuse saamiseks soovitan nii palju kui võimalik, see juhtub HD-s nähtud ja täisekraan. :]

Nagu videotunnis öeldud, põhinesin ma õpetusel Sisesta pilt, autoriks Gmaili meister Den.

Lugejate saadetud ideede postitamine Vanderlei Feyth, e-posti teel. Kui teil on ka head postitusnõuannet, mida soovite Google Discovery'is näha, saatke see aadressile [e-posti aadress on kaitstud].