Gmail puhus kasutajatele välja 15 kingitust sisaldavat küünalt

Alates selle käivitamisest 2004. aastal on Gmail muutunud üheks kõige olulisemaks ja populaarsemaks e-posti rakenduseks. 15. aastapäeva tähistaval päeval toob Google rakendusse uusi funktsioone, et see oleks kasutajate jaoks hõlpsam. Üks neist on Smart Compose laiendus, mis aitab sõnumeid nullist kiiremini koostada.

“Alates selle esmakordsest käivitamisest on see funktsioon aidanud kasutajatel säästa veebirakendustes nädalas umbes miljard tähemärki,” ĂĽtles Google oma avalduses, lubades laiendada tootlikkuse funktsionaalsust Androidi rakendustele ja hiljem ka iOS-ile. Boonusena toetab see nĂĽĂĽd nelja uut keelt: hispaania, prantsuse, itaalia ja portugali.

Google ĂĽtleb ka, et Smart Compose’i uue versiooni eesmärk on kohanduda sõnumite järjepidevuse säilitamiseks kasutajate kirjutamisviisiga, alates sellest, kui nad pikalt sõnumeid avavad. Samuti saate soovitada fraase meilisõnumi teema jaoks kirjutatava sõnumi sisu põhjal.

Teine tutvustatud uudsus oli e-kirjade ajastamise võimalus, nii et saate koostada sõnumeid ja ajastada nende saatmist. Google’i eesmärk on muuta e-post dĂĽnaamilisemaks ja interaktiivsemaks, näiteks Google Docsis teemakommentaaridele vastamine, kohtumiste korraldamine või kĂĽsimustike täitmine otse sõnumist.