Gmail rakendab andmepüügi vältimiseks konto kinnitusvõtit

<img class = "joondatud õiglane suurus-täis wp-image-8332" title = "gmail-labs" src = "https://i1.wp.com/googlediscovery.com/wp-content/uploads/gmail-labs.png ? resize = 181% 2C77 "alt =" gmail-labs” width=”181″ height=”77″ data-recalc-dims=”1″/>Gmaili postkastide kaitsmiseks rämpsposti ja andmepĂĽĂĽgi eest Google kuulutati välja uute eksperimentaalsete funktsioonide integreerimine, mis autentivad PayPali ja eBay autentseid sõnumeid – kaks suurt ettevõtet, kes seisavad silmitsi tõsiste probleemidega võltsteadetega võrgu kaudu.

Eelmisel aastal Mountain View ettevõte partnerluse aruanne koos PayPali ja eBay-ga, et välja töötada tehnoloogia, mis suudaks võltsteadete kasutajaid ära tunda ja kaitsta. Nüüd kontrollitakse kõiki ettevõtte nimedega sõnumeid otse päises From, mis kinnitab saatva serveri tõesust.

<img class = "joondatud vormingus täielik wp-image-10164" title = "key_icon" src = "https://i1.wp.com/googlediscovery.com/wp-content/uploads/key_icon.jpg?resize=215 % 2C112 "alt =" key_icon” width=”215″ height=”112″ data-recalc-dims=”1″/>

Vaatluse hõlbustamiseks kuvatakse Gmaili positiivse päritoluga sõnumitel alati "kinnitatud saatjate autentimisikoon". Aktiveerimiseks avage lihtsalt Gmail Labs ja aktiveerige sobiv funktsioon. "Loodame lisada uusi saatjaid, kes on tulevikus kaitstud," ütles ettevõte.