contador gratis Saltar al contenido

Gmail reklaamib uusi piltide kuvamise reegleid

Gmail reklaamib uusi piltide kuvamise reegleid

Google'i meeskond kuulutati välja Sel esmaspäeval muudab Gmail käitumist, kui vastuvõetud kiri on olemasolevate kontaktide vahel. Nüüd nähakse kõiki kontaktisikute loendis olevate inimeste sõnumeid täisvormingus ilma aktiveerimise või täiendavate klõpsudeta.

Sageli pärinevad piltidega saadud sõnumid sõpradelt või perekonnalt ja pole põhjust oma privaatsuse pärast muretseda – soovite näha ainult oma uute lastelaste pilte või saadetud kutsekujundusi. Niisiis otsustasime sel juhul hakata kuvama vaikepilti. Nüüd, kui keegi vastab vähemalt kaks korda e-posti teel pildile, näete seda kohe Google'is.

<img class = "joondatud suurusega täielik wp-image-10427" title = "display_images" src = "https://i1.wp.com/googlediscovery.com/wp-content/uploads/display_images.jpg?resize=485 % 2C82 "alt =" kuva_pildid “width =” 485 “height =” 82 ” srcset = “https://i1.wp.com/googlediscovery.com/wp-content/uploads/display_images.jpg?w=485&ssl=1 485w, https://i1.wp.com/googlediscovery.com/wp- content / uploads / display_images.jpg? resize = 300% 2C50 & ssl = 1 300w “size =” (max-width: 485px) 100vw, 485px “data-recalc-dims =” 1 “/>

Gmail alustab vaikimisi piltide kuvamist ka siis, kui sõnum on autenditud (kasutades SPF-i või DKIM-i) teiselt Gmaili kontolt ja peamiselt pakkujalt, kes teie e-posti autentib. Kui otsustate, et Gmailis seda uut funktsiooni pole, keelake lihtsalt teatud kasutajate pilt (menüüs "Kuva üksikasjad") või keelake piltide kuvamine konfiguratsioonilehe üldistes valikutes.