Gmail saab algse HTML-allkirja [atualizado]

Allkirja kohandamise võimalus, mis võimaldab kasutajal pilti otse sisestada, lisaks värvi, suuruse ja fondi tüübi muutmisele, on üks kõige nõutumaid funktsioone Gmaili foorumid. Usun, et kaotate ainult võimaluse küsida kinnitust saadetud sõnumite lugemise kohta.

Aprilli keskel avaldasin siin Google Discovery’is videotunnid kus õpetan peale piltide lisamise sõnumi kehasse, kuidas Gmaili kasutajad saavad seda funktsiooni kasutada Salvestatud vastus, saadaval Lab, HTML-vormingu abil allkirja loomiseks.

See võimalus on tegelikult alternatiivne viis selle lahendamiseks puudus Gmailist.

Kuid kõigi rõõmuks teatas Google äsja redaktori kaudu tellimuste muutmise võimaluse rakendamisest rikkalik tekst.

Tellimuste isikupärastamiseks peavad kasutajad sellele juurde pääsema Seaded ja leidke valikud allkiri. Toimetaja rikkalik tekst allkiri on sama, mida Gmail kasutab veebimeilisõnumite redigeerimisel. Selles on võimalik peale fondi värvi, suuruse ja stiili muutmise sisestada kasutaja muude võimaluste hulgas ka järjehoidjaid, linke ja pilte. Pärast tellimuse kohandamist klõpsake sellel lihtsalt Salvesta sätted.

Ainus erinevus sõnumi loomisel on piltide sisestamine. Tellimuse korral on pilti võimalik sisestada ainult lingi kaudu. Kasutajate arvutitest ei saa pilte üles laadida.

Kui kasutaja uut sõnumit redigeerib, kuvatakse tema määratud allkiri automaatselt. Sellegipoolest saab kasutaja soovi korral selles igasuguseid muudatusi teha. Pidage muidugi meeles, et teie seadetes selliseid muudatusi ei salvestata. See kehtib ainult praeguse sõnumi kohta.

Kasutajate jaoks, nagu ka minul, on Gmailis seadistatud mitu kontot (uuest postitusest saab peagi teema), on võimalik ka kõigi lisakontode tellimusi kohandada.

Kui teil on ka Gmaili kohta soovitusi, kasutage spetsiaalset lehte Soovitage Gmaili jaoks ressursse.

UUENDAMINE:

Esialgu saadaval ainult Gmaili jaoks, kuid Google on äsja välja andnud uue ka Google Appsi kasutajatele.