Google täiustab Gmaili redigeerimisliidest iPadi jaoks

Gmail suurendab akende esiletõstmise võimalusi

Kõik, kes kasutavad Gmaili, peavad olema läbinud mõne ebamugava olukorra, näiteks kirjutama sõnumi ja soovima sinna lisada osa teise meili sisust.

Tüüpiline lahendus on salvestada redigeerimissõnum mustandina, pääseda sõnumile sinna, kust soovite sisu, ja seejärel lihtsalt muuta seda sõnumit uuesti.

Kuid meie seas pole miski ebaproduktiivsem, eriti kui seda tagasilööki kogeme mitu korda kogu päeva jooksul.

Selle probleemi minimeerimiseks teatas Google paar päeva tagasi, et on akende esiletõstmise valikuid märkimisväärselt suurendanud, tehes sõnumeid enam puuduvaks. Laadige …. NĂĽĂĽd laadige uus automaatne aken.

Kui sisestad Postkast või muud markerid, võite vajutada Vahetus ja klõpsake nuppu Koostage e-kiri või ühes loetletud teadetest. Seega laaditakse uus aken koos sõnumite redigeerimise ekraaniga või teie saabunud sõnumiga. See laaditakse nii:

Kui olete juba redigeerimisekraanil, võite klõpsata ikoonil, mis on saadaval lehe paremas ülanurgas, nii et kirjutatud kiri "migreeritakse" uude aknasse.

Kui laadite üles faili, kuvab Gmail järgmise hoiatuse:

Kui nõustute, peate faili uuesti manustama. Pange tähele, et ülaltoodud teadet kuvatakse ainult üleslaadimise ajal. Kui fail on saadetud, viiakse see koos kogu redigeeritava sõnumi teabega uude aknasse.

Kui olete sõnumit lugenud, võite klõpsata suvanditel Uus aken, ka paremas ülanurgas. See viib praeguse sõnumi laadimise uude aknasse, jättes Gmaili, mida soovite sõnumite kirjutamisega jätkata või teha mida iganes soovite.

Lisaks võite isegi avatud sõnumite korral avada uue valikuvõimalustega akna Vastus, Vasta kõigile ja Üles. Selleks vajutage lihtsalt nuppu Vahetus enne valikul klõpsamist.

Parandatud valikuid saavad märgata Chrome'i, Firefoxi ja Safari kasutajad. Google'ist on kahju, kuid ta väidab, et Internet Exploreri funktsionaalsuse kasutamise kogemust pole täiustatud.

Kuidas on lood teiega, kas teil on ka muid näpunäiteid, mis muudavad Gmailis multitegumtöötluse hõlpsamaks?