Gmail suurendas akende esiletõstmise võimalusi

Igaüks, kes kasutab Gmaili palju, peab olema kogenud mõningaid ebamugavaid olukordi, nagu näiteks sõnumi koostamine ja soov lisada sellele veel üks e-posti sisu.

Standardlahendus on redigeeritava sõnumi salvestamine mustandina, juurdepääs sõnumile, millest soovite sisu, ja seejärel alles redigeerida kõnealust sõnumit.

Kuid meie seas pole midagi ebaproduktiivsemat kui see, eriti kui kogeme seda tagasilööki mitu korda kogu päeva jooksul.

Selle probleemi minimeerimiseks teatas Google mõni päev tagasi, et on akna esiletõstmise võimalusi oluliselt parandanud, muutes selle enam kasutajaks Laadi …. Uue akna laadimine on nĂĽĂĽd automaatne.

Kui olete sisse logitud Postkast või mõni muu marker, võite vajutada Shift ja klõpsake nuppu Kirjuta e-kiri või ühes loetletud sõnumitest. See laadib uue akna koos sõnumi redigeerimise ekraaniga või teie sõnumiga. See laaditakse järgmiselt:

Kui olete juba redigeerimisekraanil, võite klõpsata lehe paremas ĂĽlanurgas oleval ikoonil, nii et teie kirjutatud sõnum “migreeritakse” uude aknasse.

Kui aga laadite faili üles, kuvab Gmail järgmise hoiatuse:

Kui nõustute, peate failid uuesti lisama. Pange tähele, et ülaltoodud teadet kuvatakse ainult üleslaadimise ajal. Kui fail on saadetud, viiakse see koos kogu redigeeritava sõnumi teabega uude aknasse.

Kui loete sõnumit, võite sellel suvandil klõpsata Uus aken, ka paremas ülanurgas. See laadib praeguse sõnumi uude aknasse, jättes Gmaili, kus soovite sõnumite kirjutamist jätkata või teha mida iganes soovite.

Lisaks võite isegi kõigi avatud sõnumite korral avada uue akna koos suvanditega Vastus, Vasta kõigele ja Edasi. Selleks vajutage lihtsalt nuppu Shift enne valikul klõpsamist.

Chrome’i, Firefoxi ja Safari kasutajad on märganud suurenenud võimalusi. Google kahetseb, kuid väidab, et pole õnnestunud parandada Internet Exploreri kasutajate funktsionaalsuse kogemust.

Aga kuidas on lood sinuga, kas sul on muid näpunäiteid, mis muudavad Gmailis multitegumtöötluse lihtsamaks?