contador gratis Saltar al contenido

Gmail tuvastab ja kuvab nüüd YouTube'i, Picasa, Flickri ja Yelpi sisu [Gmail Labs]

Gmail tuvastab ja kuvab nüüd YouTube'i, Picasa, Flickri ja Yelpi sisu [Gmail Labs]

Google teatas täna nelja uue eksperimentaalse funktsiooni lisamine Gmaili laboritesse, mis võimaldavad Gmailil automaatselt tuvastada meilide linke ja kuvada sõnumis endas videote, fotode ja arvustuste sisu.

Lisaks Gmailis juba kasutatavale tehnoloogiale, mis tuvastab aadresside, aadresside ja sündmusteabe edastusoleku, saavad Google Maili kasutajad nüüd aktiveerida neli uut sisutuvastussüsteemi ja uurida omaenda süsteeme, ilma et peaksite klõpsama uutel linkidel.

Midagi uut aktiveerimiseks avage lihtsalt seadete leht, klõpsake vahekaarti "Gmail Labs" ja valige soovitud valik. Kui see on tehtud, klõpsake nuppu Salvesta. Kui kasutate võrguühenduseta Gmaili, võtab uute sätete täielik rakendamine mitu minutit aega.

Näide:

<img class = "joondatud täissuuruses wp-image-8059" title = "picasa_preview" src = "https://i1.wp.com/googlediscovery.com/wp-content/uploads/picasa_preview.jpg?resize=517 % 2C305 "alt =" picasa_preview “width =” 517 “height =” 305 ” srcset = “https://i1.wp.com/googlediscovery.com/wp-content/uploads/picasa_preview.jpg?w=517&ssl=1 517w, https://i1.wp.com/googlediscovery.com/wp- content / uploads / picasa_preview.jpg? resize = 300% 2C176 & ssl = 1 300w “size =” (max-width: 517px) 100vw, 517px “data-recalc-dims =” 1 “/>