Gmaili pole? Teenus ei avane ja kuvatakse teade „midagi on valesti” | E-post

Gmail oli esmaspäeva pärastlõunal (19) raskustes, takistades kasutajatel juurdepääsu oma kontole arvuti või nutitelefoni rakenduse kaudu. Erinevates platvormides olekut jälgivas Twitteris ja veebisaidil Downdetector oleva teate kohaselt on Google'i teenus langenud ega ole sisse loginud alates kella 15.13, kuvades teate "midagi on valesti".

Internetiotsinguid jälgiva Google Trendsi andmetel on naelu sellistes terminites nagu "Ma ei pääse oma gmaili juurde", "gmail ei logi sisse" ja "gmail ei tööta"

Nimi muutub 'WhatsApp' ja see võib blokeerida kasutajad ilma minimaalse vanuseta

Gmail ja alla selle: teenusega on probleeme Brasiilias ja teistes riikides Foto: Reproduo / DownDetectorGmail ja alla selle: teenusega on probleeme Brasiilias ja teistes riikides Foto: Reproduo / DownDetector

Gmail ja alla selle: teenusega on probleeme Brasiilias ja teistes riikides Foto: Reproduo / DownDetector

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid sooduskaupu? Tutvuge TechTudo võrdlusega

Vaadake mõnda kasutajate aruannet Twitteris:

Värskendus: Google andis kell 16:32 välja teatise, milles väideti, et teenust hakatakse järk-järgult ümber ehitama ja see oli tagastatud mitmele kasutajale.

"Mõne kasutaja jaoks on Gmaili teenus taastatud ja kõigi kasutajate jaoks ootame lahenduse leidmist peagi. See periood on vaid hinnanguline ja seda võidakse muuta. Mõjutatud kasutajad ei pääse Gmaili juurde. Lisateave on saadaval ka inglise keeles. Subtiitrite jaoks avage ingliskeelne leht. Täiendav inglise keel. "

Kuidas kasutada Gmaili võrguühenduseta e-posti uues versioonis

Kuidas kasutada Gmaili võrguühenduseta e-posti uues versioonis