Gmailil on uus sõnumihaldus- ja kuvamissüsteem

Gmailil on uus sõnumihaldus- ja kuvamissüsteem

Google tutvustas äsja uut aknapõhist sõnumite kuvamistüüpi, mis sarnaneb Gmaili teenuse kiirsõnumite seansiga, mis võimaldab kasutajatel koostada uus sõnum, samal ajal kui pääseb juurde teistele vastuvõetud sõnumitele, ja lõpuks koostada korraga mitu sõnumit.

Ametlikus Gmaili ajaveebis avaldatud postituses tutvustas teenindusjuht Phil Sharp uusi funktsioone nii: „Mitu korda olete kirjutanud meilisõnumi ja pidanud viitama millelegi, mis sisaldus teises sõnumis? Mustandite salvestamine, vanimate meilide avamine ja mustandite uuesti avamine võib võtta mitu minutit. Uus sõnumite koostamise süsteem avab uue akna, näiteks vestluses “.

Uus Gmaili liides

Samad inimesed selgitavad jätkuvalt Gmaili uusi funktsioone, öeldes, et teistele sõnumitele viitamine on lihtsam ja kiirem, ilma et peaksite uut sõnumit mustandit sulgema, ning on isegi võimalik, et mitu uut kirja on avatud, minimeerides need hilisemate järelduste tegemiseks.

Vastussõnumi kohta ĂĽtles Google, et on liidese ĂĽmber kujundanud, võttes kasutusele omalaadse “nutika laiendamise” funktsiooni, mis kohandab akna kaasatud sisuga. Uutel Gmaili muudatustel on ettevõtte sõnul lähikuudeks veel “mõned viimistlusviisid”.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi