GNOME 3.28 anti välja mitme visuaalse täiustusega

Lõpuks tehti GNOME versioon 3.28 avalikult kättesaadavaks. Selles versioonis on mõned visuaalsed ja poleeritud parandused, samuti mõned GNOME ökosüsteemi tarkvaralised täiendused.

Pärast ligi 6 kuud kestnud arengut ja rasket tööd on kogukond GNOME kuulutas välja versiooni 3.28, mis on täis täiustusi ja mõningaid uusi funktsioone.

Arvestades koodinime “Chongqing“, Nimi pärineb” GNOME.Asia Summitilt “, mis tehti Hiinas eelmise aasta oktoobris, uus GNOME peaks lähipäevil jõudma kõige populaarsematesse jaotustesse ja on tõenäoliselt sellega kaasnev versioon. uus Ubuntu LTS-versioon ilmub aprilli keskel.

Üks huvitavamaid uudiseid on virtualiseerija kohta GNOME kasti, mis saab nüüd operatsioonisüsteemi rakenduse enda kaudu alla laadida, muutes selle hõlpsamaks kõigile, kes soovivad testida muid jaotusi.

Vaadake GNOME projekti videot pealkirjadega:

Muude esiletõstetute hulka kuuluvad rakenduste Kalender ja Kontaktid täiustused. Veel üks huvitav asi Nautiluse juures on see, et nüüd on võimalik kaustu ja faile tähtedega tähistada, võimaldades hõlpsat juurdepääsu failihalduri poole kaudu. Tundub, et justkui hakkate oma faile lemmikute hulka lisama.

Täiustatud on ka Thunderbold 3 ja Bluetooth-ühenduste tuge. Lugemise parandamiseks on liidese fondi poleerimine, samuti on puutetundlikel ekraanidel parem virtuaalsete klaviatuuride tugi.

Saate kontrollida kõiki väiksemaid muudatusi GNOME 3.28 väljalaskemärkmetes. Selle versiooni vastuoluliste punktide hulgas on Active Desktop hääbunud, nagu selle teise artikli kommenteerimine.

Uus tarkvara, mis väärib esiletõstmist ja on GNOME’i perekonna uustulnuk, on “Kasutamine“, et meie me näitame teile siin. See on uus tarkvara sĂĽsteemi riistvara tarbimise vaatamiseks.

Mida arvate sellest uuest versioonist? Kas juba kasutate?

Kommenteeri allpool. ?

Järgmine!