GNOME 3.28 parandab oma jõudlust Canonicali abil

Alates sellest, kui Canonical teatas Unity loobumisest GNOME Shelli kui Ubuntu peamise liidese kasuks, on palju spekuleeritud selle üle, kuidas ettevõte kogukonda aitab. Tuletame teile meelde, et otsuse langetamisel tervitas GNOME fond Mark Shuttleworthi ettevõtet soojalt.

Uus Ubuntu LTS-i väljaanne on varsti avalikkusele kättesaadav ning mõnda GNOME-i üksikasju tuleb veel kohandada, et muuta see vanem versioon stabiilsemaks ja poleeritumaks.

Daniel van Vugt, üks arendajatest aadressil Ametlik, teatas mitmest veaparandusest, mis tuleks lisada GNOME 3.28 (tulevane versioon versiooniga GNOME) Ubuntu 18.04 LTS), sealhulgas parandused leke RAM, millest me siin blogis paar nädalat tagasi teatasime ja muud täiustused, millel peaks olema positiivne mõju GNOME Shelli toimimisele.

Üks loodetavasti on Mutteri helilooja aknas uus versioon, mis on animatsioonide, üleminekute ja süsteemiefektide kuvamisel tõhusam.

Mitmed Arch Linuxi kasutajad on teinud mõned testid ja erinevused on nähtavad:

Optimeerimised peaksid mõjutama ka seda, kuidas GNOME Shell haldab GPU vahemälu, jättes ka protsessorile vähem koormust, mille tulemuseks on riistvaralise graafikakeskkonna suurem efektiivsus.

GNOME Vanillasse tuleks lisada kanoonilised parandused, mis aitavad teisi Shelliga automaatselt töötavaid jaotusi.

Ootame uudiseid, et näha, kas juurutamine annab Ubuntu ja teiste süsteemide puhul, mis kasutavad liidesena GNOME Shelli, head muutust.

Kõik näitab, et uus Ubuntu ilmub 26. kuupäeval, nii et me ei pea kaua ootama! ?

Järgmine!

Allikas