GNOME 3.34 on välja antud, vaadake, mis on uut

Pärast palju pingutusi GNOME 3.34 väljatöötamisel, umbes 6 kuud tagasi, kuulutati välja uus versioon koodnimega “Thessaloniki”. Neile, kellele koodnimi tundub imelik, pidage meeles, et linnas toimub GUADEC (Euroopa GNOME kasutajate ja arendajate konverents). Tuntud kuiThessaloniki“, On Kreeka suuruselt teine ​​linn, au seda käivitada.

Uued omadused, jõudluse parandamine, erinevate rakenduste visuaalsed värskendused ja veaparandused, on GNOME 3.34 uued funktsioonid, mõned esiletõstetud on:

Uus kujundus seadetes „Taust”, mis muudab kohandatud taustapildi valimise lihtsamaks.

gnome-apps-shell-thessaloniki-linux-flatpak-flathub-liides-avatud lähtekoodiga tarkvara-tasuta-kogukond-kohandatud-tapeet

Kauaoodatud funktsioon, mida oleme arutanud postitades kõike üksikasjalikult, on võimalik kaustu luua loomulikult GNOME Shelli menüüs. Nüüd lohistage kausta loomiseks lihtsalt rakenduse ikoon ja lohistage see teise kohale.

gnome-apps-shell-thessaloniki-linux-flatpak-flathub-interface-open-source-software-free-community-app-folders-folders-menu

Veebibrauseris on täiustusi, GNOME-brauser haldab nüüd protsessi liivakastis, parandades juhendeid ja funktsioone, mis võimaldavad teil WebKiti sisufiltri kaudu reklaame blokeerida.

gnome-apps-shell-thessaloniki-linux-flatpak-flathub-interface-open-source-software-free-community-webkit-brauser-brauser-brauser-liivakast

Boks GNOME toetab nüüd VM-ide käivitamist lisatud CD / DVD-pildilt.

gnome-box-apps-shell-thessaloniki-linux-flatpak-flathub-liides-avatud lähtekoodiga tarkvara-vaba-kogukond-vm-virtuaalne masin

GNOME-mängud saavad tuge mitme mängu salvestamise oleku salvestamiseks.

gnome-apps-shell-thessaloniki-linux-flatpak-flathub-liides-avatud lähtekoodiga tarkvara-tasuta-kogukonnamäng

Muusikarakendus GNOME Songs värskendab muusikakogu lõpuks automaatselt. Peale ressursside saamise Lünkadeta taasesitus (intervallita taasesitus), ühildub paljude vormingutega.

gnome-apps-shell-thessaloniki-linux-flatpak-flathub-liides-avatud lähtekoodiga tarkvara-tasuta-kogukonna-muusika

GNOME’i programmid Photo (Foto), To GNOME (Tasks) ja Totems (Video) on nende ikoonides ĂĽmber kujundatud. GNOME-i failihaldur Nautilus (failid) hoiatab nĂĽĂĽd kasutajaid, kui nad ĂĽritavad mõnda faili kirjutuskaitsega kataloogi teisaldada. Need, kellele tegevuse otsetee ei meeldi, saavad selle ilma kolmandate osapoolte laienduste abita keelata.

See versioon on täis uudiseid nii tavakasutajatele kui ka arendajatele. Näiteks on Mutter nüüd integreeritud Sysprofiga. Lisati rohkem andmeallikaid, mis hõlbustas rakenduse jõudluse profiili kuvamist ja mitmeid Builderi täiustusi, sealhulgas integreeritud D-Bus inspektor. Täisplaat GNOME-i arendajatele.

gnome-apps-shell-thessaloniki-linux-flatpak-flathub-interface-open-source-software-free-community-sysprof-d-bus-mumbled

Isiklikult olen põnevil mõnest versioonist 3.34 (mõned ei kasuta laiendeid, mida lisan ??

“GNOME kasutajana erutab mind tegelikult GNOME laulude sujuv taasesitus. Järgnesid GNOME-mängud. Arendajana ajab mind kõige rohkem hulluks Mutteri integreerimine Sysprofiga. See avab ukse igasugusteks remonditöödeks ja seda seetõttu, et alles alustame. “.

Vaadake allpool GNOME 3.34 väljaandmisvideot, mis on väga ilus ja väga ilus teos. Ăśksikasjad, mis on valmistatud vabas tarkvaras, teatas Georges ĂĽhes oma elus GNOME’i arendamisest oma isiklikul YouTube’i kanalil.

Versiooni 3.34 saab otse levihoidlast (see sõltub süsteemist, mitte kõik ei aktsepteeri seda versiooni), kui soovite, et programmi saaks installida Flatpaki kaudu, otsige lihtsalt Flathubist. Teine alternatiiv on GNOME koostamine otse projekti ametlikest hoidlatest, millest ühtegi ei soovitata uutele kasutajatele.

Rohkem informatsiooni juurdepääs GNOME 3.34 väljalaskemärkmetele.

Liitu meiega Diolinux Plus foorum. Nii et olete alati uudistega kursis. Järgmise postituseni ootan teid siin aadressil Diolinuksi ajaveeb, SÜSTEEMAATILISELT! ?

Allikas: GNOME.


Kas olete näinud viga või soovite lisada selle artikli soovituse? Tegema koostööd, Kliki siia.