RAÄŚUNALNIK

GNOME tarkvara installimine ja kasutamine Linux Mintis

Kui Linux Mintil on suurepärane tarkvarahaldur, mis võimaldab teil kõik vajaminevad mõne hiireklõpsuga installida, võib GNOME tarkvara pakkuda teile huvitavaid lisasid ja garanteerida täieliku kasutuskogemuse, kui seda teie süsteemiga kasutada.

GNOME tarkvaral on hea integreerimine Snapi ja Flatpaki pakettidega, ehkki Flatpaki puhul on Mint integreerimine veelgi parem, kuid võite seda kasutada haldamiseks Beanvõi võib-olla teile lihtsalt meeldib rakenduse välimus või funktsionaalsus.

GNOME tarkvara Linux Mintis

Uurides vaikimisi Ubuntuga kaasas olevat GNOME-tarkvara, leidsin lõpuks huvitava tarkvara, mida levitatakse Snapi kaudu, nii et need pole Linux Mintis saadaval, kui te ei kasuta käsurida. GNOME tarkvara installimisel on seda probleemi lihtne lahendada.

Kuidas installida GNOME tarkvara Linux Mint’i?

Linux Mint tarkvara haldur

Avage rakenduste pood Linux Mint ja otsigeGnome tarkvara“, Näete, et kuvatakse mitu tulemust, esimene erineva ikooniga variant on pood ise (vt ülaltoodud pilti), teine ​​on täiendav. Snapi ja Flatpaki lisandmoodulid saate installida, kui soovite, et ka GNOME tarkvara saaks neid vorminguid hallata.

Kui see on installitud, otsitakse järgmist:Tarkvara“Teie Linux Mint menĂĽĂĽs või koos”Tarkvara“, Leiate rakenduse, pärast avamist peate installima ainult selle, mida tavaliselt soovite.

Kui soovite installida terminalist, võite kasutada seda käsku:

sudo apt install gnome-software gnome-software-common gnome-software-plugin-flatpak gnome-software-plugin-snap

Üldiselt ei näe ma Linux Mintis GNOME-tarkvaras palju kasutamist, selle pakutav lüliti on väga kiire ja tõhus (ja isegi kergem), kuid GNOME-tarkvara võib olla kasulik Snap-pakettide intuitiivsemaks käsitsemiseks.

Järgmine!

Back to top button

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jätkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH