Gogo arendab 5G lennuvõrku

Lennunduse WiFi-teenuse pakkuja Gogo ehitab USA-s ja Kanadas lennufirmadele kasutamiseks 5G-võrku. Alates 2021. aastast saavad piirkonna erinevate lennufirmade reisijad reisi ajal Interneti-ühenduse juurde suurema kiiruse ja väiksema latentsusega ühenduvusega.

Selleks teatas Gogo, et ajakohastab lisaks litsentseerimata 2,4 GHz sagedusala spektrit ka oma praegust õhk-maa (ATG) võrku, mis koosneb Põhja-Ameerika enam kui 250 tornist. Signaali kvaliteedi parandamiseks kasutab Gogo ettevõtte valmistatud modemeid ja plokkidel põhinevat tehnoloogiat. Satellitehnoloogiaga võrreldes pakuvad ATG-võrgud mitmeid eeliseid, sealhulgas madalamad tegevuskulud ja madalam latentsusaeg.

Gogo jätkab oma 3G- ja 4G-võrkude kasutamist Põhja-Ameerikas 5G varundusteenusena, lisades, et viienda põlvkonna võrke saab tulevaste tehnoloogiatega pidevalt värskendada, kui need kättesaadavaks saavad.

“Ootame 5G Gogo turule toomist samal ajal, kui maapealsed telekommunikatsiooniettevõtted rakendavad sama põlvkonna tehnoloogiat maismaal,” ĂĽtles ettevõtte tegevjuht Oakleigh Thorne, meenutades, miks Gogo saab ĂĽhenduvusvaldkonnas pioneeriks. lend “.

Oakleigh Thorne’i jaoks on “5G järgmine samm Gogo tehnoloogia arengus ja loodame, et see toob võrreldamatu kasutuskogemuse, ĂĽhendades kogu võrgus suure jõudluse, madala latentsuse ja ĂĽleliigsusega”.