Goldman Sachsi tegevjuht peaks osalema Apple’i spetsiaalsel ĂĽritusel

Nagu me teatasime, Apple käivitada uus krediitkaart koostöös Ameerika investeerimispangaga Goldman Sachs. Kuigi kumbki ettevõte pole selle uudise ilmumise kohta aimu andnud, võib spetsiaalne kutse Apple’i erisĂĽndmusele osutada, et see teade kuulutatakse varsti välja.

Ametist saadud teabe kohaselt Bloomberg, Goldman Sachsi tegevjuht, David Saalomon, kutsuti Apple’i peaesinejale – ja kuigi ta ei tundunud olevat ise esitlusel osalenud (asjaga kursis olevate inimeste sõnul), tähendas tema kohalolek seda, et Apple sai avalikult arutada pangaga partnerluse ĂĽle.

SEE Bloomberg ĂĽtles tehing, mis on sisemiselt tuntud kui “Projekti kĂĽpsised”, jälgib Goldman Sachsi direktor ja partner David Stark. Lisaks on teave selle kohta, et partnerlusega tegeleb kĂĽmneid inimesi, sealhulgas enamik Apple’i töötajaid, kes vastutavad Apple Pay eest.

Eelmise aasta mais kommenteerisime, et see ĂĽhine krediitkaardi turule toomine võib toimuda selle aasta alguses. Nende kuulujuttude täiendavaks toetamiseks võiks Walleti rakendusele anda iOS 12.2-s uue ilme (mis käivitatakse eeldatavasti pärast erisĂĽndmust), et kasutajad saaksid iPhone’is kaardi väljaandmist kohandada ja vaadata.

Mõistagi võidavad tehingust nii Apple kui ka Goldman Sachs. Apple’i puhul aitab suurem (otsene) levik finantsturgudel ettevõttel end USA suurettevõtete seas veelgi kinnistada; panga jaoks muutub veelgi olulisemaks kliendibaasi suurendamine (koosneb suurtest investoritest ja mitme miljoni dollari suurustest korporatsioonidest).

Mõlemad ettevõtted keeldusid kommenteerimast Saalomoni osalemist üritusel 25. Peame teda uskuma.