GOM Cam: jäädvustage kõike, mis ekraanil toimub

Videosisu levitamine Interneti kaudu on päevakorras ja hõlmab peaaegu kõiki meie eluvaldkondi: alates mängurikire jagamisest kuni edastamiseni gameplays Twitchis õpetuste loomiseks meie YouTube’i kanalil, sealhulgas meie vlogi avaldamine Instagramis lugude kujul. Nii palju kui mobiilseadmete jaoks on mitu tööriista, on selle võimaldamiseks peaaegu hädavajalik kasutada arvutitarkvara teha professionaalselt toimetatud videosalvestusi. Seda tĂĽĂĽpi ĂĽlesannete jaoks on tööriist GOM Cam.

Milleks on GOM Cam mõeldud?

Saame määratleda GOM Cam’i kui lihtsat tööriista meie arvutist loodud piltide ja videote jäädvustamiseks, kas veebikaamera abil salvestatava salvestamiseks või otse ekraanil toimuva salvestamiseks. Kuid pole õiglane seda sinna jätta, sest see sisaldab nii palju täiustatud funktsioone nagu multimeediumesitluste salvestused, igasuguste piltide ja märkide loomise võimalus ekraanile või isegi integreeritud ĂĽlesannete loend, seega on erialal palju võimalusi.

Kuid see ei lõpe sellega, kuna COM Cam on kaasas Teie enda videotöötlus klipi enda parameetrite lõikamiseks ja muutmiseks. Kõike seda arvesse võttes on selge, et see tööriist on keskendunud jäädvustamisele ja redigeerimisele, kuid mitte otse voogesitamisele sellise platvormi kaudu nagu Twitch.

Püüdja, et kõik kokku viia

Pärast hooaja veetmist GOM Cam’i abil mõistame, kui mugav on mitme hõivamistööriista integreerimine. Võimaldades jätta programmid taustale ja määrata nende vastavatele funktsioonidele kiirklahvid, on meil see Ĺ veitsi armee alati saadaval. Räägime natuke võimalustest:

Laskmine: kuigi Windowsi uusimatel versioonidel on oma integreeritud hõivamissüsteem, läheme siin sammu edasi, saades jäädvustuspiirkonna käsitsi valida, ja näeme hiirega märgitud punktide ekraanil isegi koordinaate. Lisaks on hiirel endal magnetiline süsteem, mis valib servale lähenedes automaatselt akna või ekraani ala.

Videohõive: See on GOM Cam’i jõud. Sellele funktsioonile juurdepääsul on meil erinevate salvestusparameetrite juhtimiseks spetsiaalne tööriistariba. Lisaks konkreetsete piirkondade valimisele võime kattuda korraga mitme pĂĽĂĽdmisallikaga. Näiteks saame salvestada toimuva arvutiekraanile, kui meie nurk on veebikaamera kaudu salvestatud. Nii säästame järgmises numbris aega ja teeme seda kogu tee.

Arvestades reaalajas jäädvustamist ja suhtlemist ekraanil toimuvaga, saame ekraani teatud osade peitmiseks kasutada efekte, samuti väikest rühma joonistamisvahendeid ekraanil igasuguste märkide ja tähiste loomiseks.

Veebikaamera jäädvustamine: Kuigi jaotised on omavahel seotud, saame siin teha seadistusi, mis on seotud väliste seadmete salvestamisega. Peale veebikaamerate saame kasutada igasuguseid ühilduvaid videosalvestusseadmeid.

Jäädvusta mäng: Sarnaselt tavalisele jäädvustamisele on ka mängu hõivamine mänguakna tuvastamisel veidi vedelam, kuna selle omaduste hulgas on reaalajas kuvatav meeter kaadreid sekundis. Kuid me võime panna hiirekursori ekraanil kaduma, mis on teatud mängude jaoks hädavajalik.

Slaidilugemine: Integreeritud assistent, mis on mõeldud PowerPointi esitluste reaalajas kommenteerimiseks, kui räägime ja näeme oma nägu (või mida iganes me tahame) veebikaamera kaudu.

Professionaalsed pĂĽĂĽgivahendid

Kõiki neid tööriistu ühendab ühine liides, mis võimaldab meil pildigaleriisid ja klippe salvestada ja nendega tutvuda ning saavad otsingu hõlbustamiseks isegi sildid linkida.

Nagu me varem mainisime, on kaasas ka väike videotöötlusprogramm, mis säästab meid mõnevõrra ja see võimaldab meil klipis lisaks alguse ja lõpu kestuse täpsustamisele ka asjakohaseid muudatusi teha. Tegelikult saame tehke kõik soovitud tükid samasse videosse ja koguge tükid ajaskaalale. Veelgi enam, saame muuta ühenduse koodekit, bitikiirust, eraldusvõimet ja helikvaliteeti.

Ilmselt särab GOM Cam mitte ainult oma iseseisvate omaduste (mis täiuslikult täidavad seda, mida nad lubavad), vaid ka loote poolest. integreerida kõik faktid enne veebivideote avaldamist ühte tööriista. Selle redigeerimisfunktsioon tähendab, et me ei pea enam kasutama keerukaid redigeerimispakette, nii et see on enam kui piisav kõigile kasutajatele, olenemata tasemest.

GOM Cam Pro saab osta ametliku veebisaidi kaudu, kuid on olemas tasuta versioon, mis piirab videoid 10 minutiga, sisaldab vesimärki ja puudub mõned mainitud täpsemad funktsioonid.