Google arutas projektiklaasi jaanuaris ja veebruaris toimunud hakatonioonidel
BLOG

Google arutas projektiklaasi jaanuaris ja veebruaris toimunud hakatonioonidel

Projektiklaas on üks 2012. aastal esitletud kõige uuenduslikumaid vahendeid, kuid selle ambitsioonika projekti ressursside ja kasutatavuse mõistmine on endiselt keeruline. Mõned esinemised meedias on teinud väga selgeks, et see on suurepärane seade ja nüüd tundub see nii Google otsib liitreaalsuse prillide optimeerimiseks vastuseid väljaspool ettevõtte nelja seina. Sel eesmärgil kuulutas ta välja kaks hakatoni, et anda inseneridele võimalus vahetada andmeid ja suhelda teiste arendajatega.

Esimene üritus on kavandatud 28. ja 29. jaanuaril So Franciscos ning teine ​​1. ja 2. veebruaril New Yorgis. Google'i sõnul see on arendajate rühmale esimene võimalus mõelda koos Google Glassi peale.

Ürituse nimi on Glass Explorers ja selle ülesandeks on Project Glassi tutvustamine, Mirror API tutvustamine ja tehnoloogia arendamisega seotud tööd. Igal üritusel osalesid Google'i insenerid, kes abistasid küsimuste ja üksikasjadega selle kohta, kuidas arendajad saavad projektide loomiseks ja ideede lisamiseks tööd teha. Teine päev keskendub esitlustele ja demonstratsioonidele.

Kutsega tehti selgeks, et üritusel osalevad arendajad seadet tasuta ei saa, küll aga saavad nad hackathon-päevadel vabalt mängida.

Esimesele üritusele registreerumise viimane päev on reede, 18.01. Big G teatas oma kutses, et kohti on vähe ja toote suurepärasuse tõttu loodetakse piletid kiiresti müüa. (c) Järgmine veeb

Google I / O 2012 ajal pakuti arendajatele Alpha Glassi eelmüügiversiooni hinnaga 1500 dollarit, kuid seda seadet ei müüdud täielikult. Allolevas videos saate tunda, mida arutatakse kahel üritusel, mis on suunatud arendajatele, kes arutavad ja arendavad Google Glassi:

Link videole YouTube'is.

Mul on väga huvitav näha nende kahe sündmuse tulemusi, mis on seotud funktsioonide ja ressurssidega, mida Google Glass pakub. Siiani on mulle tekkinud paratamatu mulje, et seade töötab kaamerana, mis suudab jäädvustada hetki ja nurki, mis on meie nägemisväljadega väga sarnased, kuid siiski on mõned punktid, mis tuleb ühendada, näiteks Google Now tehnoloogia kasutamine.

Kõigest sellest hoolimata on kindel, et 2013. aasta Project Glassi kohta kuuleme palju!

Allikas: Järgmine veeb

. (tagsToTranslate) google glass hackathons (t) liitreaalsuse prillid (t) projektiklaasid