Google Assistant saab Siri asendada iPhone 8-ga
PRIJAVE

Google Assistant saab Siri asendada iPhone 8-ga

Sait AndroidGuys öeldes võimatu: Apple suudab Google Assistanti täielikult integreerida iPhone 8-ga. Cupertino firmaga seotud allika sõnul on "iOS-i seadmetele Assistant käivitamine Google I / O 2017 ajal just alanud".

Google'i arendajate konverentsil kuulutati välja iOS-i otsingu hiiglaslike virtuaalsete abistajate tugi. Siiani saavad sellistele teenustele tugineda ainult USA-s olevad Apple'i kasutajad. Meie meeskonnal on võimalus testida abilist iPhone 6 Pluss ja kuigi võime tugineda mitmele põhifunktsioonile, on selle kasutamine endiselt väga piiratud, kuna see on vastuolus teenuste integreerimisega süsteemiga.

Sel juhul lubab Apple ainult tehisintellekti assistendil (AI) Siril täielikku juurdepääsu süsteemile. Kuid see võib iPhone 8-s muutuda.

Seda seetõttu, et allikate sõnul teeb Apple Google'iga koostööd, et kasutada Siri asemel Google Assistantit. Pole veel teada, kui kaugemale see protsess kulgeb. Allikas AndroidGuys Ma ei tea, kuidas öelda, mis on Google'i abistaja funktsioonid iPhone'is, kuid ütles, et see peab olema sama, mis meil praegu Huawei ja Amazoni Alexa integreerimise vahel nende seadmetes.

Lisaks Google Assistentide täielikule toele teavitatakse meid ka sellest, et kuulutame 2017. aastal välja kolm iPhone'i varianti: iPhone 7S, iPhone 7S Plus ja iPhone 8. Viimane saabub sarja Premium versioonina.

Arvamus: Camila Rinaldi

Google Assistant'i täielik integreerimine iPhone 8-ga ei toimu nüüd.

Olen siin veebisaidil jaganud oma arvamust Apple'i edusammudest AI assistendi arendamisel, arvan, et see ettevõte on selles valdkonnas tõesti maha jäänud. Google Assistent on üks kõige arenenumaid teenuseid, mis meil täna turul on, peamiselt seetõttu, et otsinguhiiglasel on palju andmeid ja kasutajaid, et optimeerida masinõppeprotsessi ja seeläbi teie assistenti arendada.

Apple on aga just välja andnud HomePodi, mis on Google Home'i tüüp, mille abiliseks on Siri. See oleks suur vastuolu süsteemi Google'ile avamisel, kui ettevõte üritab Siri-toitega tooteid turule tuua, eks? Niisiis, ma usun, et Google Assistant'i täielikku integreerimist iPhone 8-ga ei juhtu, vähemalt mitte praegu.

Mida sa arvad

(tagToTranslate) Google Assistent asendab Siri iPhone 8 (t) iphone'is töötavat google Assistantit