Google Assistent saab paljudelt kasutajatelt hääletuvastuse - Link

Google Assistent saab paljudelt kasutajatelt hääletuvastuse – Link

Google Home Mini, ĂĽks seadmetest, mis kasutab teenust Google Assistant.

Google Home Mini, ĂĽks seadmetest, mis kasutab teenust Google Assistant.

Ühendatud kõlarite ja nutiseade, on tehnoloogiaettevõtted püüdnud neid täiustada virtuaalne assistent kasutajakogemuse parandamiseks. Nii et eelmisel nädalal Google teatas uue funktsiooni jaoks Google'i assistent mis tuvastab selle, kes temaga räägib.

Nutikad kõlarid ja nutikad ekraanid asuvad tavaliselt köögilaual või elutoa laual ning neid kasutab kodus rohkem kui üks inimene. Seega tagame, et igaüks saab kohandada oma eelistusi, et suhelda Google Assistantiga, teatas ettevõte oma ajaveebis.

Uus funktsioon, s.t. Heli vaste, saab aktiveerida viisardi seadete ajal. Erinevalt varasemast, kus on vaja öelda vaid Hei Google ja Okei Google, palub see programm kasutajatel korrata paar täielikku lauset. See võimaldab abistajal tuvastada teie hääle nüansid, et ta saaks aru, kes kõige täpsemalt räägib, ja annab tulemusi vastavalt teie eelistustele ja isikupärastamisele, näiteks meeldetuletused ja päevakava. Heli vaste võimaldab kuus inimest ühendatud samal ajal ühes seadmes koos Google Assistantiga.

Teine funktsioon, mis lähinädalatel lisandub, on konfigureerimise võimalus seadme tundlikkus koos Google Assistantiga Hei Google või Ok Google aktiveerimislause mõistmiseks. Uute sätetega saate assistendi tundlikkust suurendada, nii et see reageerib sagedamini, või vähendab tundlikkust, et vähendada juhusliku aktiveerimise võimalust, kus assistent tõlgendab mis tahes müra sõna aktiveerimisena.

Praegu on uued funktsioonid saadaval ainult inglise keeles konfigureeritud seadmetes, kuid Google lubab lisage kohe uusi keeli.