contadores estadisticas Saltar al contenido

Google avaldas märkused Google'i dokumentide ja Drive'i puuduste kohta

Google avaldas märkuse selle nädala jooksul ilmnenud vigade kohta, kus see mõjutas Google'i dokumente ja Drive'i teenuseid, piirates ülemäära juurdepääsu õigustatud dokumentidele ja failidele, mida hostitakse Google Drive'is ja Docsis.

Kontrollige allpool toodud märkusi:

Teisipäeval, 31. oktoobril blokeerisime valesti juurdepääsu mõnele meie kasutaja failile, sealhulgas Google Docs. Selle põhjuseks on lühiajaline viga, mis märkis mõned failid valesti meie teenusetingimuste (TOS) rikkumiseks. Blokaad tekitab kogukonnas küsimusi ja me tahame siin neid probleeme käsitleda.

Google Docs ja Drive'i tooted on võtnud statistiliste ja dünaamiliste viirusetõrjevõtete abil oma kasutajate kaitsmiseks õelvara, andmepüügi ja rämpsposti eest võrreldamatud automaatsed ja ennetavad turvameetmed. Viiruste ja pahavara otsimine on soovitatav tööstuse tava, mis viib teadaolevate proovide ja indikaatorite automaatse võrdlemise; Protsess ei hõlma inimese sekkumist.

Teisipäevne viga võimaldas Google'i dokumentide ja Drive'i teenustel kaitsesüsteemi vastust valesti tõlgendada ja märkis mõned failid ekslikult TOS-i rikkumisteks, põhjustades neile failikasutajatele juurdepääsu keelamist. Niipea kui meie meeskond probleemi avastas, eemaldasime vea ja töötasime kõigi mõjutatud failide juurdepääsu taastamise nimel.

Vabandame oma kasutajate ees sellest juhtumist põhjustatud ebamugavuste pärast ja pühendume endiselt kvaliteetse süsteemi pakkumisele, mis hoiab teie sisu turvalisena ja tagab teie failidele.