Google Challenge annab Play poe rakendusele uue näo

Google Challenge annab Play poe rakendusele uue näo

Pärast Play poes olevate rakenduste arvu sobitamist iTunesi rakendustega pööras Google sisemuse poole ja otsustas Androidi poodis pakutavate rakenduste kujunduse ümber mõelda. Projekti Android Design in Action raames kuulutati arendajate seas välja julgustav konkurss Androidi kogukond, et näidata oma teadmisi, andes poes vanale rakendusele uue ilme. Tulemused ei saa meile enam lootust anda.

Enne kui paneme täieliku koormuse Big G taha, on siiski oluline märkida, et Androidile suunatud rakenduste täiustamise vaim on võimalik alles nüüd arendaja mentaliteedi muutumise tõttu, mis tunneb kahtlemata suurepärast võimalust sellel 75 turul. % nutitelefonidest. Allpool näete ideid, mis tekkisid selle rakenduse disainerite sõbraliku võistluse käigus:

WhatsApp, autor Maximilian Salomon

Rakenduse WhatsApp ümberkujundamine toob lihtsama ja objektiivsema kasutajaliidese. Kahe erineva menüüribaga, üks allpool ja ülal. WhatsApi meeskonda saab inspireerida Salomoni tegemisest ja rakenduse värskendamisest. Muude piltide nägemiseks külastage algset Google+ postitust.

WhatsApp täiustatud versioon Androidi jaoks / Maximilian Salomon

Blogija autor: Marie Schweiz

Bloggeri rakendust pole värskendatud rohkem kui aasta ja Marie Schweiz toob rakendusele kaasaegse kujunduse. Mõte jääb alles, menüü tundub ligipääsetavam, samuti sisu redigeerimine. Saate kontrollida Bloggeri ja muude piltide kujundamise eest vastutava isiku postitust tüdruku profiilis teenuses Google+.

Blogijad ajakohastavad, kaotamata samas Marie Schweizi olemust

IMDb, autor Paul Burke

See on suurepärane näide, mis näitab, et Holo kujunduskeele järgimine ei tähenda, et rakendus peaks kaotama kõik seda määratlevad funktsioonid või stiilid. Vaata veel ühte pilti siit.

IMDb rakendus koos märkimisväärse täiustusega / Paul Burke

Titanium Backup Pro, autor Geng Gao

Varurakendused on kasutajale alati ühe sammu võrra lähemal. Üks põhjus on raskused rakenduste funktsioonide mõistmisel, kuna need on korrastamata ja segadusse ajavad. Niisiis tõstan ma esile selle rakenduse kujundaja töö, sest piltide võrdlemisel näeme, et kõige olulisem teave on esile tõstetud. Juurdepääs teistele teenuses Google+ olevatele piltidele teenuses Geng Gao.

Varundage stiilselt! / Gao Gao

Kui kasutate teenuses Google+ võistlussilti, saate kontrollida muud loomingut: #androiddesign ja #ADiA.

Milline rakendus peaks teie arvates läbima disaini ja stiili värskenduse? Andke meile allpool kommentaarides teada.

Lummav pilt: Dirk Schelpe / pixelio.de, Nico Heister / AndroidPIT

(tagToTranslate) android-rakendus (t) uus kujundus (t) moodsam (t) google Play pood