Google demonstreerib arendajatele uut AR-tööriista, mis võib peagi Internetti “tungida”

Alates 2018. aastast, kui Google käivitas ARCore’i, on Google vaikselt töötanud liitreaalsuse (AR) platvormi täiustamise nimel. Kuid nĂĽĂĽd on tehnoloogiagigant välja kuulutanud uue tööriista ARCore Depth API, mis võimaldab arendajatel luua realistlikumaid AR-objekte.

Kuidas saavad arendajad AR-kaarte luua? Nagu Google teisipäevases väljaandes, kus ta uudistest teatas, selgitas, tehakse seda mitme nurga alt mitme pildi abil, mida seejärel telefoni liikumisel võrreldakse, mis võimaldab teil hinnata iga piksli kaugust.

Digitaalsete objektide võime ilmuda täpselt reaalsete objektide ees või taga on tehtud blokeerimise kaudu, mis on saadaval alates teisipäevast Scene Vieweris, tööriist arendajatele AR-sisu arendamiseks uurimistöös, esialgsele 200 miljonile ARCore-toega Android-seadmele.

kassipoeg kassipoeg

Google ütleb ka, et teeb koostööd kodu renoveerimisele ja disainimisele spetsialiseerunud ettevõttega Houzz, et viia Depth API ettevõtte rakendustes kogemusesse „Vaata minu ruumi 3D-s”. ARCore Depth API kaudu saavad kasutajad nüüd juurde pääseda ostetavale tootele realistlikumale vaatele, vaadata ruumis oleva mööbliga 3D-mudeleid.

Rakenduse Depth API-de kombineerimisel saavad arendajad luua kogemusi, milles objektid kajastavad ja jaotavad end täpselt pindade ja tekstuuride vahel, samuti uut interaktiivset mängumehaanikat reaalses maailmas.

Uue Depth API proovimisest huvitatud arendajad peaksid täitma vormi ja professionaali valimine on Google’i ĂĽlesanne. NĂĽĂĽd, kui saame vaid oodata, et teada saada, millal need funktsioonid Internetis laiemalt ilmuvad, esitles ettevõte selle aasta alguses HDR-keskkonda, mis toob AR-objektidele ja stseenidele reaalse valgustuse, suurendades sukeldumist rohkemate peegelduste, varjude ja valgustusega. realistlik.