GDrive'i logo

Google Drive: seda 1. aprilli nalja mängiti eelmisel aastal

GDrive'i logoMeie lugejad Eile postitatud postitust lugedes tuletab Gabriel mulle meelde, et eelmisel aastal teatas Google ametlikult Google Drive'i käivitamisest ja see on nali 1. aprill.

Tänan sind Gabrieli jaoks rohkem kui õigeaegne mälestus. Tunnistan, et postitust kirjutades tuli meelde, et võiksin selles osas midagi ära teha, kuid varasematel aastatel ja mitte konkreetselt sellel ametlikul veebisaidil. Otsisin ja ei leidnud midagi. Ma arvan, et ma eksin. Vabandan kõigi ees, et ei suutnud seda teavet esitada. Mind reetis mu mälu.

Mäng on väga hea ja juba sisse Arutelugrupp tehtud Google. Nüüd mõtlen: mis juhtuks, kui nad kuulutaksid sel aastal uuesti välja? seda Haochi ja Philipp Lenssen nad keelduvad esimestena (ja mina, võib-olla ka kolmas, sest mulle meeldib lugeda mõlemat). Kuid see võib olla suur reklaamitrikk, sest kogu maailma ajakirjandus kritiseerib Googleit naljade kordamise pärast, mis näitab, et tema uuenduslikku jõudu kontrollitakse. Nii et kogu ajakirjanduse ajal peksmine, Hakkab Google GDrive'i kasutajatele siin, mujal avaldama ja avalik arutelu kukub uuesti üles. Kõik tahavad teada, kas on tõsi, et keegi võtab nende GDrive'i konto vastu.

Mitte siis, kui soovite. Kui see on nii, oleks see geniaalne reklaamitrikk.