Google Duo lubab nüüd ühes videokõnes kuni 12 osalejat

Viimastel päevadel on paljude brasiillaste jaoks ilmnenud kodukontori (kodus töötamise) võimalus, eriti koroonaviiruse ajal (COVID-19). Suhtlemiseks pöördusid inimesed selliste suhtlejate poole nagu WhatsApp, Telegram, Slack, MS Teams, Zoom, Google Hangout ja Google Duo, viimased said suurepäraseid täiustusi.

Google’i toote- ja disainidirektor Sanaz Ahari teatas reedel (27) oma Twitteri profiilil järgmise avaldusega:

„Oleme tänulikud, et Duo aitab kasutajatel oma lähedasi kogu maailmas näha. Mõistame, et grupiĂĽhendused on sel hetkel väga olulised. Suurendasime täna grupikõnesid 8 inimeselt 12 inimesele. Tulemas on veel palju. “

Varem on Google suurendanud Duo piiri neljalt kaheksale ja nĂĽĂĽd on see kaksteist. See matk ei maksa teile, see on tasuta.

Grupivideokõnede võrdlemiseks toetab Skype kuni 50 kasutajat, FaceTime kuni 32 kasutajat (igal inimesel peab olema Apple seade), Zoom toetab kuni 100 osalejat, kuid tasuta versioonis on see piiratud 40 minutiga (tasulisel versioonil on mitu “funktsiooni”) ja Google Hangouts Meet, mis toetab ka kuni 100 osalejat, kuid siis peate olema G-Suite’i ärikasutaja.

Google Duo Sellele pääsete juurde brauseri, Androidi ja iOS-i (iPhone ja iPad) kaudu.

Kui teil on kahtlusi, pöörduge meie Diolinux Plus foorumi poole, näeme järgmises artiklis, suured kallistused!