Google Duo veebiversioon peab suurendama konkurentsi Facetime'iga

Pärast helikõne valiku lisamist Google Duo-sse, s.t ilma videovajaduseta on meil nüüd teavet, et rakendusel võib koos Alloga olla veebiversioon. Vaata uudiseid siit.

Google Duo on taas veebis

Google'i kommunikatsioonitoodete direktori Amit Fulay sõnul on Twitteris kasutajatele reageerides Google Allo veebiversioon juba väljatöötamisel ja see avalikustatakse mõne nädala pärast. Vaata:

Selle abil saab Duo astuda sammu ühe konkurentsitihedama teenuse WhatsApp ees, mis veebiversioonis ei paku kõne- ega videokõnevalikuid, kuna see teenus on hiljuti integreeritud Google Allo.

Kuidas alla laadida Google Duo uusim versioon

Minimalistliku liidese abil töötab Duo Androidi ja iOS-i jaoks. Peamiste esiletõstmiste hulgas on funktsioon "Koputa", kus enne teie kõne vastuvõtmist kuvatakse teie kontakti eelvaade. See rakendus integreeriti hiljuti ka otsingu hiiglasliku sõnumivahetuse rakendusse Google Allo.

Google DuoInstallige teenuses Google Play

Google Duo allalaadimiseks avage Google Play pood. Uuema rakenduse funktsionaalsuse saamiseks avage aga APK peegel ja laadige alla Google Duo APK.

Ja sina, kas sa oled Duot kasutanud?

(tagToTranslate) Google (t) Duo (t) Google Duo (t) videokõned (t) nutitelefon (t) tahvelarvuti (t) nutitelefon (t) tahvelarvuti (t) Android (t) iOS (t) käivitamine (t) Google Esita (t) Play pood