Google ei loobunud suhtlusvõrgustikest ja palkas 4chani asutaja

See oli koht, kus avaldati esimesed alastikuulsuste fotoskandaali pildid. See on koht, kus mõnikord leitakse esimesi viiteid uue tehnoloogia toodetele. See on Interneti kuulsamate meemide sünnikoht. See on üks kõige külastatavamaid kohti neile, kellel on veebis küsimusi. Seda seetõttu, et 4chanil on hea või halb kogukonnatunne.

Platvormi kuulsus pole alati kõige positiivsem, kuid pole ka õigust panna kõik kasutajad ja teenuse kontseptsioonid ĂĽhte ja samasse potti. Tunnustus pärineb nĂĽĂĽd Google’ilt, kes otsustas selle asutaja palgata.

Chris Poole, võrgumaailmas tuntud ka kui “Moot”, liitub nĂĽĂĽd Mountain View tehnoloogia rivistusega. Kumbki osapool ei maininud, millise projektiga nad töötavad, kusjuures Moot ĂĽtles vaid, et nad tahavad ära kasutada oma 12-aastast kogemust „veebikogukonna loomisel”.

Esimesed näpunäited Chris Poole uue töö kohta on suunatud Google+ taaselustamisele – suhtlusvõrgustikule, mida Ameerika hiiglane pole keskpikas perspektiivis kunagi suutnud luua ja mis on hiljuti otsustanud keskenduda … kogukonnale.

Chris Poole ĂĽhendus suhtlusvõrgustikuga Google on veelgi tugevam, sest platvormi eest vastutav tegevjuht Bradley Horowitz on ĂĽks neist, kes kinnitab inimese värbamist, kes hĂĽĂĽdnimi Rolling Stone on “allilma Zuckerberg Internetis”.

Chris Poole asutas 4chani alles 15-aastaselt ja lahkus projekti eestvedamisest eelmise aasta jaanuaris. Praegu on 4chanil ĂĽle 20 miljoni igakuise kasutaja.