Google Fi operaatorid toetavad nĂĽĂĽd iPhone’e ja muid seadmeid USA-s

Kas olete sellest kuulnud? Project Fi? See on omamoodi virtuaalne mobiilioperaator Google, mis on praegu saadaval ainult Ameerika Ühendriikides ja kasutab oma teenuste loomiseks mitme suurema Ameerika telekommunikatsiooniettevõtte mobiilsidevõrgu infrastruktuuri, lihtsustatud tariifidega (ja kasutajate poolt kiidetud madalate hindade eest).

Pärast väljakuulutamist, enam kui kolm aastat tagasi, on Project Fi töötanud ainult Google’i enda seadmetega, näiteks Nexus 6 ja Pixeli seadmetega, ning valitud Android-seadmetega, näiteks Moto G6. NĂĽĂĽd on asjad muutunud: Mountain View’i hiiglane muutis algatuse nime Google Fi ja toetab paljusid muid nutitelefone – sealhulgas iPhone.

Apple’i nutitelefonides – kus tugi on veel beetaversioon – töötab virtuaalkandjate konfiguratsioon äsja käivitatud Google Fi rakenduse kaudu toimimiseks ka teie plaani juhtimiskeskusena, näidates hääle- ja andmekasutust ning esitades oma kuu teavet kuu kaupa.


Google Fi rakenduse ikoon

Google Fi

aastal Google LLC

Ăśhildub iPhone'iga

Versioon: millal 2.6.1 (79,9 MB) Nõuab iOS 12.0 või kõrgem ?? Pole saadaval Brasiilia App Store’is!

Suur erinevus Google Fi-st on ettepanek saada spetsiaalsete lepingute või tingimusteta teenus, mis töötab enam kui 170 riigis reisivatele Ameerika kasutajatele. Hinnad on määratud: maksate kanali eest 20 dollarit kuus ja iga kasutatud gigabaidise andme eest 10 dollarit; on funktsioon nimega arve kaitse mis piirab teie igakuise arve 60 dollarini (kui ületate selle kuu andmete 15GB, teie ühenduse kiirus aeglustub) ja kasutamata andmeraha tagastatakse kuu lõpus.

Samuti on võimalik soetada täiendav SIM-kaart, mis on mõeldud ainult andmesideks ja mida saate kasutada oma sekundaarsetes seadmetes, näiteks tahvelarvutites ja nutikellades. Lisaks pakub Google perepaketti, kuhu lisate 15 dollarit inimese kohta, abikaasa ja lapsed plaanide jagamiseks – sellisel juhul pakub rakendus kõigile pereliikmetele täielikke kasutusvaate võimalusi, andmesidepiiranguid ja muid tööriistu. .

On hea märkida, et iPhone’is ei too Google Fi ĂĽht operaatori peamist omadust, nimelt võimalust liikuda vaikselt erinevate telekommunikatsiooniettevõtete (Sprint, T-Mobile, US Cellular ja Three) võrkude vahel, et alati saada parem signaal – see funktsioon saavutatakse spetsiaalse riistvara abil, mida leidub ainult Pixeli nutitelefonides ja seadmetes, mida mĂĽĂĽb otse Google Fi. Tundub, et iPhone jääb T-Mobile’i võrku kogu aeg.

Neile USA-s, kes mõtlevad seadmete (ja mitte tingimata iPhone) vahetamisele, pakub Google eranditult täna, 11/28, väga julgustavat pakkumist: kõigile, kes ostavad ühe otse Google Fi veebisaidi kaudu müüdud seadmetest saab seadme väärtuse tagasi kinkekaartidele, mida saab kasutada Delta või Southwest lendudel ning Airbnb ja Hotels.com broneeringutel. Kui soovite oma praeguses seadmes operaatori seadistada, saate oma Google Fi kontole 200 dollari suuruse krediidi.

Kas pole tore? Tore oleks siin midagi sellist näha – kuigi me teame, et see on väga-väga kauge unistus.

The Verge’i kaudu