Google Glass on endiselt elus. NĂĽĂĽd on see projekt Aura ja sellel on tugevdatud meeskond
RAÄŚUNALNIK

Google Glass on endiselt elus. NĂĽĂĽd on see projekt Aura ja sellel on tugevdatud meeskond

See teave on mitteametlik, kuid seda arendatakse kahel viisil – Business Insider ja The Wall Street Journal. Mõlemad tagasid, et ettevõte palkas mitu inseneri, programmeerijat ja projektijuhti, kes lahkusid Amazoni Lab126-st.

Lab126 on e-kaubanduse hiiglase riistvaraosakond ja vastutab selliste projektide eest nagu nutitelefon Fire Fire, mis ebaõnnestus ja mille tõttu Amazon vähendas divisjonile eraldatud meeskonna suurust märkimisväärselt.

Muu teave, mis on pärit samast allikast, väidab, et Google Glassil põhineva kontseptsiooni väljatöötamise eest vastutav rühm on nime muutnud ja koondub nüüd Projet Aura ümber.

Ă„rge laske end segamini ajada Projet Ara’st, mille Google Motorolalt pärinud on ja mille eesmärk on moodul-nutitelefoni valmistamine. Algatus, mis peaks sel aastal vilja kandma, on samuti edasi lĂĽkatud, kuni mõned tehnilised takistused on lahendatud.

Aura projekti meeskond säilitab juhtpositsiooni, vastutades varem Art.comi turundusdirektor Ivy Rossi eest.

Tuleb meeles pidada, et juulis teatas mõni meedia, et Google töötab välja Google Glassi äriversiooni, mis keskendub teatud turusegmentide vajadustele. Sel ajal on välja toodud mõned üksikasjad, mis võiksid seda Enterprise Editioni iseloomustada.