Google Hangouts värskendab ja saab iPadi jaoks optimeerimisi

Ajal, mil kosmos vallutati elektrooniliste kullerite maailmas (loe “Huvi Brasiilia vastu WhatsAppi alternatiivide vastu suureneb“), Mitmed ettevõtted pĂĽĂĽavad kasutajate eelistusi meelitada. Sel nädalal on Google’i kord värskendada iOS-i Hangoutsi rakendust, suurendades iPadide tuge.

Hangouts

Lisaks iOS 7 täieliku toe saamisele sisaldab Hangouts 2.0 ka võimalust videokõnesid teha pilt pildil, mis võimaldab teil jätkata vestluses tippimist teiste inimeste vaatamise ajal. Samuti saate videokonverentsi pidada korraga mitme inimesega, iOS-i ja Androidi kasutajatega.

Lisati ka idamaadest pärinev trend: „animeeritud kleebised”, mis on praegu peamistes sõnumirakendustes. Selle versiooni uus uudis on see, et see on võimeline teie kontaktidele saatmiseks kuni 10 sekundit videoid salvestama, mis on väga sarnane Vine’i tegevusega.

Tore, kui teil on rakendus, mis suhtleb teiste platvormidega ja teeb siiski grupivideokõnesid. Kuid endiselt koormav on rakendus kohustus teenuses Google+ osaleda. Suhtlusvõrgustikud tuleks alati valida kasutaja mugavuse huvides, Mitte kunagi jõuga.

Ei aitäh.

Google soovib innukalt leida sotsiaalvõrgustikku, mis pole nii edukas kui Facebook. Ja mitte sundides oma kasutajaid edu saavutama.