Google I / O 2017: assistent räägib portugali ja muid reklaame

Täna tehtud teadaanded on suunatud palju rohkem arendajate kogukonnale kui kasutajatele. Mida aga seni Android O funktsionaalsuse kohta teame, leiate allpool:

Google I / O 2017: Google’i abimees

Assistent kasvab ja ligi 70% vastustest põhinevad loomulikul vestlusel ja mitte ainult märksõnadel. Google’i abimees kasutab Google Lensi kindlasti mõne ĂĽlesande jaoks, näiteks suunates kaamera filmiplakatile ja assistent peab selle otse kalendrisse lisama, nagu nägime Google Now’is ĂĽhe puudutusega, mäletate?

Google Assistant jõuab lõpuks spetsiaalse rakenduse kaudu iOS-i kasutajateni. Kuid see ei asenda Sirit. Esialgu on rakendus saadaval ainult USA-s, kuid see on endiselt suur teade, arvestades, et iOS on suuruselt teine ​​kasutatav operatsioonisüsteem.

Ja veelgi suurem on see, et Google’i assistendi saab integreerida igasse nutiseadmesse.

Assistent brasiilia portugali keeles: märtsis korraldas Google SĂŁo Paulos suure ĂĽrituse, kus saime teada, et Google’i assistendil on portugali keele tugi. NĂĽĂĽd on kinnitatud, et alates suvest (põhjapoolkeral) on meil tuge oma keelele, mis seni oli kasutatav ainult Allos.

AndroidPIT Google'i abimees 9262

Google’i assistent soovib teilt õppida / © NextPit

Google I / O 2017: Android Go

Android Go ei tohiks ilmuda samal ajal kui Android O, kuid varsti võib uus süsteem olla saadaval mis tahes Androidi versioonis. Selle toimimise eelduseks on kas 512 MB või 1 GB RAM-iga mudel.

Platvormi on mitmel viisil optimeeritud, see võtab vastu Play poe kergema versiooni koos väiksemate rakendustega, kuni 10 MB. Kõik üksikasjad Android Go kohta leiate allolevast artiklist:

google io 2017 195

Rohkem jõudlust vähem riistvaral / ekraanipilt ©: ANDROIDPIT

Google I / O 2017: Android O

Android O alfaversioon kuulutati ametlikult välja 21. märtsil ja see on saadaval ainult arendajatele ja kasutajatele, kes on huvitatud uute funktsioonide testimisest. Täna on esimene beetaversioon saadaval veebisaidi kaudu android.com/beta. Siin on mõned uue operatsioonisüsteemi tipphetked:

PiP reĹľiim (pilt pildis video): kahe video korraga vaatamiseks. See funktsioon on esimest korda Android Nougatis töötavate Android-telerite jaoks kasutusele võetud. Selle abil saate videoid kasutada aknas, mis jääb avatuks igal ekraanil, peaaegu nagu kahekordne aken. Pidage meeles, mis meil täna on YouTube’i rakenduses.

Teatamispunktid (Dots teated): need on punktid rakenduse ikoonil, kus ikooni all all hoides kuvatakse teade.

Virtuaalne masina optimeerimine: see tähendab paremat jõudlust, mida loodame näha kõigis uutes OS-i versioonides. Google’i sõnul on Androidi virtuaalne masin kuni 2x kiirem (mõnede võrdlusaluste järgi).

Rohkem näete järgmisel lingil:

Androidi kangelane

Võime oodata vedelat süsteemi, millel on Android O / © NextPit

Google I / O 2017: Google Lens

Google Lens töötab koos teie nutitelefoni kaameraga ja jõuab kõigepealt teenustesse Google Photos ja Google Assistanti. Niisiis, suunates nutitelefoni kaamera lille poole, suudab tehnoloogia selle ära tunda ja teavet installimise kohta, sama saab teha näiteks WiFi-võrgu konfiguratsiooniga. See tuletab mulle meelde Samsungi Bixby Visioni, mis kasutab teabe edastamiseks ka visuaalset arvutust.

google io 2017 027

Google Lens on Google’i uus toode, mis põhineb visuaalsel arvutamisel / © Google

Google I / O 2017: Google’i avaleht

Google Home kuulutati eelmisel aastal I / O-l välja ainult USA-s ja täna jõuab see ka teistesse piirkondadesse, kuid Brasiilia nende hulka ei kuulu: Suurbritannia, Kanada, Austraalia, Prantsusmaa, Saksamaa (OBA) ja Jaapan.

Tänapäeval on ĂĽks hinnatumaid funktsioone käed-vabad helistamine. Pettunud, et seda veel pole! Google Home’i või isegi telefoni jaoks saate kasutada kindlat numbrit.

Ka kodud on mõeldud suurepärasteks kõnelejateks, eks? Nüüd pakub Google Spotifyle tasuta paketti ja võimalust selle Bluetoothi ​​kaudu oma seadmega ühendada. Kahju, et me pole kõiki neid tehnoloogiaid Brasiilias suutnud kasutada.

google io 2017 082

Käed-vabad kõned Google Home’i kaudu / © ekraanipilt: ANDROIDPIT

esitluse ajal töötas Google Home koos Google’i assistendiga väga sujuvalt, kuid loomulikult peame seadet katsetama, et kogemusest rohkem rääkida. Inimeste ja masinate vestlus näib aga väga veenev.

Google I / O 2017: Google Photos

Google’i meeskond teeb punkti, et näidata, kui arenenud masinõpe teenustes on. Praegu kasutab seda teenust ĂĽle 500 miljoni inimese ja ettevõte on pildituvastust oluliselt optimeerinud. Näiteks on funktsioon „Soovitatav jagamine”, kus Google Photos loob teate, mis tuletab teile meelde, milliseid pilte peaksite oma andmete põhjal oma sõpradega jagama! Mis on õudne, eks?

See funktsioon on saadaval kõigis seadmetes, kus on Google Photos, Android ja iOS. Lisaks on võimalik pilti automaatselt ĂĽhega oma kontaktidest jagada ja isegi valida filter, näiteks “ainult minu emaga pildid” või “ainult minu naisega pildid”. Seetõttu soovib Google öelda, et ta aitab teil rohkem pilte jagada, kuid mulle tundub, et see annab teile palju harjumusi, nagu teie parim sõber või muu oluline, samuti teie asukoht.

Fotoraamatud on omamoodi “hetk”, kuid digitaalsuse asemel saab neid USA-s printida 9,99 dollari eest, kuid meil pole Brasiilias selle ressursi kohta endiselt teavet.

Google Lens integreeritakse ka teenusega Google Photos. Eesmärk on saada pildi kohta teavet hiljem.

google io 2017 101

Soovitatav jagamine on teie fotode filtreerimise ja jagamise abimees / © Screenshot: ANDROIDPIT

Google I / O 2017: virtuaalne reaalsus (VR)

Aasta tagasi oli meil teade Google Daydreami kohta ja sellest ajast alates on selle areng turul olnud üsna häbelik. Edaspidi läheb aga paremaks. Google töötab koos tootjatega Daydreami laiendamiseks, näiteks Samsung, mis toob uue operatsioonisüsteemi värskendusega tehnoloogiale uue Galaxy S8 ja Galaxy S8 + toe.

Google töötab tegelikult virtuaalreaalsuse seadmetega, mis töötavad nutitelefonidest ja arvutitest sõltumatult. Varem lekkinud nimi on Worldlenses. Qualcomm töötab Google’iga.

AndroidPIT google view daydream 0670

Daydream võttis selle eelmise aasta investeeringu vastu ja optimeerib selle ökosüsteemi / © NextPit

Google’i arendajate konverents toimub ajavahemikus 17. – 19. Mai kell Rannajoone amfiteaterMountain View’s, Californias.

Milline reklaam teile kõige rohkem meeldib?


Selle artikli eesmärk on koguda kogu teave Google I / O 2017 kohta ühte kohta. Seetõttu on selle väljaande ajakohastamine ja uuesti avaldamine aja jooksul vajalik.