Google I / O 2019-l käivitati kuus uut Google’i assistendi funktsiooni

Google’i abimees on saavutanud paljutõotavaid täiustusi, et kasutajate päeva lihtsustada. See teade tehti Google I / O ajal 7., 8. ja 9. mail Ameerika Ăśhendriikides. Iga-aastasel ĂĽritusel esitletavate funktsioonide hulgas on pidevate käskudega täiustatud virtuaalne assistent, mis ei pea iga tellimuse puhul kordama „OK, Google”. Lisaks on ĂĽlesannete täitmise reageerimisaeg 10 korda kiirem. Dupleksfunktsioon pakub suuremat sĂĽsteemi automatiseerimist, tuginedes kasutaja täidetud vormiväljadele.

Androidile ja iPhone’ile (iOS) saadaval olev tarkvara aktsepteerib ka funktsiooni “Choices for You” – funktsiooni, mis kogub platvormi käitumise põhjal soovitusi mis tahes huvipakkuva teema kohta. Autojuhtide jaoks on midagi uut, kellel pole enam vaja kõnedele vastamiseks ratast eemaldada ja saavad soovi korral enne kaugjuhtimispuldi kaudu sisenemist sõiduki konditsioneeri sisse lĂĽlitada. Kontrollige järgmises loendis, mille on koostanud TechTudo, uuendus tuleb Google’i abimehele.

Android 10 (Q) ja Pixel 3a kuulutati välja Google I / O 2019-s; vaata hinda

Google'i abimees: neli kurioosumit tarkvara kohta

Google’i abimees: neli kurioosumit tarkvara kohta

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Leidke TechTudo võrdlus

Virtuaalne assistent saab targemaks ja suudab kasutajaga suhelda, ilma et kasutaja peaks iga käsklusega kordama “OK, Google”. Selleks rakendatakse funktsiooni “Täpsem vestlus” (inglise keeles “Advanced Conversation”), mis vastutab emaplatvormi kasutamise dĂĽnaamika parandamise eest. Nii saab tarkvara pärast häälviipet samaaegselt ĂĽlesandeid täita.

Teenuse optimeerimine jätab ettevõtte andmekeskustes kõnetöötluse vajaduseks 100 GB. Äsja käivitatud süsteem kasutab häälkäskluste töötlemiseks vähem kui 1 GB, mille tulemuseks peaks olema kümme korda kiirem reageerimine käskudele ja peaaegu null ooteaega. See loob reaalajas ärakirju isegi ilma Interneti-ühenduseta. Veel 2019. aastal on uus abiline saadaval Pixeli uusimatel telefonimudelitel.

1/6 häälkäsklust „OK, Google” ei pea mitu korda kasutama – Foto: Carol Danelli / TechTudo

Häälkäsklust „Ok, Google” ei pea mitu korda kasutama – Foto: Carol Danelli / TechTudo

2. Dupleksi kasutatakse laialdaselt

Kahepoolset funktsiooni rakendatakse enamale Internetiga ĂĽhendatud seadmele. See teenus pakub mobiiltelefonides automaatset häälabi vastavalt kasutaja eelistustele ja peaks suurendama veebipõhiste ĂĽlesannete arvu, mida saab täita. Need algatused hõlmavad Ameerika Ăśhendriikide seadmeid ja garantiisid, et lĂĽhendada veebis vormide täitmist, näiteks auto rentimist. SĂĽsteem kasutab eelmistes ĂĽĂĽrides salvestatud teavet ja Chrome’i brauseri kaudu tehtud makseid.

Nii kulutab kasutaja protseduuri ajal vähem aega, mis muutub automaatselt. Siiski peaksid huvitatud isikud enne toimingu sooritamist asja üle vaatama. Duplexi versiooniuuendused hõlmavad muude võimaluste hulgas ka kinopiletite ostmist. Funktsioonid on Android-telefonidele saadaval USA-s ja Suurbritannias 2019. aastal.

2/6 apellatsioonist välistab vormide täitmise vajaduse – Foto: Disclosures / Google

Kulude apellatsioon koos vormi täitmise vajadusega – Foto: Avalikustamine / Google

Google’i nutiekraanile lisatakse “Valikud teile” – funktsioon, mis vastutab teie taotlusele alternatiivide pakkumise eest, lähtudes platvormi kasutamise ajaloost. Nii saab sĂĽsteem näidata teie harjumustele vastavaid tulemusi, näiteks hommikusöögiks leiba.

Rutiinsest kasutajaandmete kogumisest – mis on salvestatud jaotisesse „Isiklik viide” – on abimehel kogu teave, mis annab parima oletuse. Vastuseid saab kasutada mitme teenusekategooria jaoks, näiteks kĂĽsida linna pereliikmete ilmaennustuse kohta või planeerida nädala mäletatav ĂĽlesanne. Isikliku teabe muutmiseks, lisamiseks või kustutamiseks minge lihtsalt vahekaardile „Sina”, kus assistendi tegevus- ja privaatsusseaded asuvad.

3 kuuest Google’i abimehest on nutikam ja tugineb lahenduste pakkumisel kasutajate rutiinidele – Foto: Disclosure / Google

Google Assistant on nutikam ja tugineb lahenduse pakkumisel kasutajate rutiinidele – Foto: Disclosure / Google

4. Uuendatud roolireĹľiim

Autojuhid aktsepteerivad paljutõotavaid võimalusi igapäevaelu hõlbustamiseks, kuna nad ei pea nende aktiveerimiseks käsi roolilt maha võtma. Telefonikõne korral võib assistent kĂĽsida, kas kõne tuleks vastu võtta või tagasi lĂĽkata – pidage meeles, et platvorm on integreeritud Google Mapsiga. Selleks, et enne autosse istumist ei puuduks taskuhäälingusaadete ja lugude kuulamine, võib juht otsustada, et heli jääb sisse.

Teine näide on restoranibroneeringute puhul. Niipea kui kasutaja autosse istub, kuvab assistent tee sihtkohta jõudmiseks. Platvormil on paneelid märkmete – näiteks tekstsõnumite, kõnede ja muusika – kuvamiseks, mida saab vastavalt kasutaja huvidele kohandada. RoolireĹľiim aktiveeritakse häälkäsklusega: “OK Google, läheme sõitma”; või Mapsi navigeerimise kaudu. See funktsioon saabub hiljem sel aastal Google’i abimehega Android-telefonidele.

4 reĹľiimi 6-st võimaldab teil telefonikõnedele vastata või neist keelduda – Foto: Carolina Ochsendorf / TechTudo

BriifireĹľiim võimaldab teil telefonikõnedele vastata või neist keelduda – Foto: Carolina Ochsendorf / TechTudo

5. Auto ja Voice Matchi kaugjuhtimispult

Igapäevaste ĂĽlesannete optimeerimisele keskendunud Google’i assistendi virtuaalne kaugjuhtimispult võimaldab teil auto kliimaseadme automaatselt käivitada, isegi enne kui juht on rooli võtnud. Häälkäsklusega “Ok Google, käivitage auto” aktiveeritakse sõiduk.

Voice Matchi hääletuvastussüsteemist on autodel lihtsam asuda kohtades, kus on palju sõidukeid, näiteks parkimiskohad. Ka paagi täitumise ja suletud uste kontrollimine on kaugjuhitav ülesanne. Mõne kuu pärast on uudsus Blue Link tarkvaraga autodes Hyundailt ja minu Mercedes ühendatud Mercedes-Benzist.

5/6 Telefoni abiline töötab kaugjuhtimispuldina kõigi tehnoloogiaga ĂĽhilduvate automudelite puhul – Foto: Thássius Veloso / TechTudo

Telefoni assistent toimib kõigi tehnoloogiaga ĂĽhilduvate automudelite kaugjuhtimispuldina – Foto: Thássius Veloso / TechTudo

6. Alarmi väljalülitamiseks piisab “Stop” -st

Kokkuleppimise viis muutub ka Google I / O-s tehtud teadetega. Selle põhjuseks on see, et häälkäsklus „Stopp“ jõustub heliseva häire lõpetamise meetodina. Varem pidid kasutajad müra käsitsi peatamiseks võtma kätte mobiiltelefonid. Samamoodi keelatakse taimer käsu abil. Inglise keelt kõnelevatel riikidel üle maailma on see funktsioon saadaval Google Home seadmetes ja kõigis ettevõtte nutitelefonides.

6/6 Google’i nutiekraan vastab äratuskella peatamiseks häälkäsklusele – Foto: Avalikustamine / Google

Google’i nutiekraan vastab äratuskella peatamiseks häälkäsklustele – Foto: Avalikustamine / Google

Kas Google’i abimees lööb Sirit iPhone’is? Uurige seda TechTudo foorumitest.

Kuidas planeerida Google Mapsi kaudu ilusalongi või juuksurit

Kuidas planeerida Google Mapsi kaudu ilusalongi või juuksurit