Google käivitab iOS-i rakenduse, mis muudab teie Live Photos animeeritud GIF-ideks

Sisse Otsepilt need on pildid, mis liiguvad teatud aja jooksul puudutades. Neid valmistab iPhone 6s / 6s Plus või mitme rakenduse kaudu. Probleem on selles, et mitte kõik suhtlusvõrgustikud ega sõnumirakendused ei ühildu seda tüüpi piltidega, mis lõpetavad postituse ajal žesti.

Google otsustas sellele veidi abi anda, et saaksite oma Live Photos’ist muuta animeeritud GIF-ideks, mida saab vaadata Androidis või Internetis. Selle rakenduse nimi on Motion Stills.

Muidugi pole see sama asi ja “Harry Potteri efekt“Et seda ainult puudutatult liikuma panna, pole enam seda. Kuid see võib olla kasulik teatud juhtudel, kui soovite lihtsalt maailmale liikumist näidata, mitte ainult neile, kes kasutavad Apple’i tooteid.

Ja huvitav on see, et sellel rakendusel on täiustatud pildistabilisaator, mis võimaldab põhifookuse fikseerida tausta liikumise ajal.

Animeeritud GIF

.

See võimaldab teil ühendada ka mitu pilti ja luua hiiglasliku GIF-faili (või mõne muu videofailis). Pärast seda saate jagada oma lemmik suhtlusvõrgustikus või sõnumiprogrammis, tagades, et see, kes on teisel poolel, näeb kogu liikumist.

SEE Liikumisvõtted see on tasuta ja sellel on versioon ainult iPhone’ile ja iPod touchile.

Liikuvad pildid - GIF, kollaaĹľ Liikuvad pildid - GIF, kollaaĹľ