RAÄŚUNALNIK

Google käivitab muusika voogedastusteenuse

All Access kasutab personaalset soovitussüsteemi, mis esitab sisu vastavalt kasutaja maitsele ning kogu sisu saab kasutaja ise kohandada ja isikupärastada. Loogika on sarnane Spotify teenuse kasutamisega, mis on uue pakkumise üks peamisi konkurente.

See on saadaval tahvelarvutites, nutitelefonides ja brauserites ning selle igakuine tellimishind on 9,90 dollarit. Juuni lõpuni liikmesuste puhul langeb kuutasu 7,9 dollarile. Uus funktsionaalsus on alates tänasest saadaval Ameerika Ühendriikides, kuid on varsti kasutusel ka teistes riikides. Portugal on üks riikidest, kellel on juurdepääs teenusele Google Play muusika. See võib olla geograafilises piirkonnas, kus juurdepääs teenusele All Access on kiirem. Esimene tellimuskuu on tasuta.

Google teatas ka Galaxy S 4 Nexuse 16 GB versioonist, mida mĂĽĂĽakse Google Play kaudu. Uus mudel on saadaval ainult Ameerika Ăśhendriikides, alates 26. juunist hinnaga 649 dollarit. Sellel on LTE ja koos tugi alglaadur lukustamata.

Aastase arendajakonverentsi avamisel teatas Google ka, et tänaseks on aktiveeritud 900 miljonit Android-seadet. Google Play rakenduste poest on alla laaditud 48 miljardit rakendust. Androidi ökosüsteemi eelised arendajatele on viimase aasta jooksul kasvanud kaks ja pool korda, teatas Interneti-ettevõte.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi

Cristina A. Ferreira

Back to top button

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jätkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH