Google käivitab podcastide rakenduse Google Podcasts

SEE Google otsustas laiendada pakutavate teenuste valikut ja hakkab nĂĽĂĽd “rĂĽndama” podcastide programmeerimise valdkonnas. Ta mõtles selle kõige välja rakendusega, millele ta helistas Google Podcasts.

See käivitati teisipäeval (19) ja kannab juba oma kaubamärki, minimalistlikku “tooni” ning on hõlpsasti käsitletav ja arusaadav.

Google’i taskuhäälingupleier toob kaasa selle Ĺľanri parimate mängijate põhijooned, nagu episoodide mängimine, paus, 10-kordus ja 30-kordne edasikerimine, samuti on taasesituse kiirus reguleeritav vahemikus 0,5x kuni 2x, välja arvatud episoodide näitamine uus kunstikanal ja võimaldab teil oma lemmik taskuhäälingusaateid oma nutitelefoni alla laadida.

Meie kanalil Youtube tegime rakenduse kohta ülevaate, kirjeldades üksikasjalikult Google Podcastsi funktsioone, mida näete allolevast videost.

Google Podcasts on väga kerge rakendus, “kaalub väga vähe” 1 MB (see on õige, et loete rs), välja arvatud uute funktsioonide kasutuselevõtt lähinädalatel integreerumisena Google’i abimees, Meeldib Google Home ja tehisintellekti rakendamine episoodide heli tekstis ĂĽmberkirjutamiseks ja kaaneteemast lähtuvaks täiendava sisuga “täiendamiseks”.

Selle kaudu saate rakenduse alla laadida link Google Plays

, Peavad IOS-i kasutajad oodata rakendust, mis käivitatakse eeldatavasti lähinädalatel, veidi kauem.

Nüüd andke meile kommentaarides teada, kui kuulate palju taskuhäälingusaateid ja milliseid.

Loodan, et teile meeldib, ootan teid järgmise võimaluseni, kallistused.