Google käivitas ARCore liitreaalsuse platvormi, et üksteisega otse ARKitiga silmitsi seista

Google käivitas ARCore liitreaalsuse platvormi, et üksteisega otse ARKitiga silmitsi seista

Olgu see selge: ammu enne, kui me sellest nimest isegi unistasime ARKit, On Google alustanud missiooni tuua liitreaalsus mobiilseadmetesse. Helistama Tango projektKuid see erineb äsja avalikustatud Ma platvormist väga selles mõttes, et selleks on vaja spetsiaalselt tema jaoks valmistatud seadet, millel on spetsiaalsed komponendid ja keerukad andurid; lõpuks ei ostnud tootja seda ideed ja projekt ei suutnud maailma võita.

Nüüd uuendab Google Tango pensionile jäädes oma uue ambitsioonid liitreaalsuse maailmas ja esitleb uut projekti. TERE ARCore , nagu nimigi ütleb, algab hiiglasliku Mountain View'i vastus ARKitile palju pehmemate nõudmistega seoses kasutatava seadmega, rakendamise lihtsusega ja tohutu potentsiaaliga, mida see kogu Android-seadme universumile maailmale pakub.

Sisse Me anname eriti see video tundub mulle seal eriti mitte hästi valitud

Ehkki põhineb Tango, tugineb ARCore ainult anduritele ja osadele, mis on põhimõtteliselt põhimõtteliselt iga kaasaegne nutitelefon, nimelt kaameratele, kiirendusmõõturitele ja güroskoopidele ning teatud juhtudel ka GPS-ile. Esimese eelvaate platvormi arendajatele on Google välja lasknud, kuid praeguseks on see ainus Pixeli või Samsung Galaxy S8 nutitelefonide jaoks.

Google lubab, et kui platvorm avaldatakse üldsusele, toetatakse seda enam kui 100 miljonil seadmel kogu maailmas, näiteks sellistelt tootjatelt nagu Samsung, LG, Huawei ja ASUS, kui nende lootused juhuslikult kinnitatakse, on Apple'il hea lõpetada ütlus, et ARKit on "maailma suurim liitreaalsuse platvorm" (Mõelge sellele, võib-olla on ju Apple müünud ​​üle 100 miljoni iPhone 6s või uuema ja iPad Pro, eks. Võib-olla Google'i konservatiivsed hinnangud või ARCore toimivad tegelikult Androidi seadmetes hea stout? Ainult õige aeg)

ARCore GIF

Kvalitatiivselt on mõlemad platvormid varustatud samade ressursside ja rafineeritustasemetega nagu ARKit, ARCore toob tehnoloogia liikumise jälgimiseks, keskkonna hõivamiseks ning valguse ja varju mõistmiseks, pakkudes ekraanil tõeliselt realistliku loomingu võimalust. seade; Google'i looming toetab ka selliseid graafikamootoreid nagu Unity ja Unreal. Muidugi peame praktikas nägema, milline kahest platvormist teeb virtuaalelementide tutvustamiseks reaalajas kõige paremini.

ARKitist rääkides, kuna me oleme siin, siis kuidas näeme Ma veel mõnda paljutõotavat platvormi meeleavaldust? Tulge minge nende juurde.

Skulptuurid (peaaegu) päriselus

Puudus geeniusest, skulptuurides ja maalides õunapliiatsiga ning selle rakenduse saidil @fabinrasheed. See aitab ka biitsepsit pingutada!

Võib-olla on 21. sajandi Bernini siiski ainult iPadi vahemaa

Võlts meik

Ma saan aru, et keerulises ja keerulises meigivaliku protsessis on tundide veetmine suurtes ja lõhnavates poodides ning tutvumine 10 tĂĽĂĽpi huulepulga ja 15 tĂĽĂĽpi alusega näole – see on ĂĽks nauditavamaid osi. Kui sa aga ei taha ennast päriselus maalida, siis arva ära: ARKit saab sind aidata.

Firma ModiFace vastutab tehnoloogia loomise eest ilu- ja kosmeetikaettevõtetele, kes rakendavad tooteesitlusi otse kliendi näole. Ettevõte väidab isegi, et tal oli mitu suurt partnerit, kes katsetasid tehnoloogiat esimese rakendusega lõpptarbijatele, kuid see ilmub koos iOS 11 kättesaadavusega alles septembris.

Zombie sissetung teie koju

Kõndivad surnud Tal õnnestub zombie hullumeelsus lõpetada, muutes end kuuendaks hooajaks kohutavaks sarjaks. Kuid see ei tähenda, et arendajad kogu maailmas ei ajaks neid olendeid lõbutsemiseks:

TERE ARZombi, mäng on peagi saadaval iOS-i jaoks, mis on selleks ideaalne tutvustus. Siinne esteetika on natuke koomiks, kuid kas ikkagi on lõbus näha, kuidas Undead ründavad teie maja?

Ma tahan, et see jääks lõksu mõne kuu pärast, kui ARCore on arendajamaailmas veojõu saavutanud. Kellele võib sellest võitlusest (rohkem) kasu olla?

läbi The Verge, MacRumors