Google käivitas Pinteresti võistlemiseks uue rakenduse

See on ĂĽks Google’i kontseptuaalse jaotuse viimaseid kogemusi. Selle nimi on Keen, see on rakenduse veebi- ja Android-versioon ning see kutsub ĂĽles looma piltide kogu – see on Pinterestiga väga sarnane ettepanek.

Praktikas on võimalik luua sisu “tahvleid”, sealhulgas linke, fotosid, videoid ja muid audiovisuaalseid ressursse, mida sõbrad saavad ka lisada, kui kasutaja seda soovib. Peale selle on rakendusel ka masinõppe tarkvara, mis analĂĽĂĽsib ja soovitab seotud sisu, millega sellega suhelda.

Neid tahvleid nimetatakse teravaks ja on võimalik jälgida ka teiste kasutajate loomingut.

Google kirjutab, et selle eesmärk on aidata inimestel oma hobide kohta rohkem teada saada ja uusi huvisid arendada, selle asemel, et suruda läbi lõputuid kerimisi, mida oleme sotsiaalmeedias pantvangis hoidnud. Veini väljaandes kirjutas Keeni ĂĽks kaastöötajaid CJ Adams, et see rakendus „võimaldab teil sisu tervendada […] jagada kollektsioone sõpradega ja leida muud salvestatud ressurssidega seotud sisu. “

google keen tech “data-title =” google keen tech – Google ilmutab konkurendi Pinteresti jaoks uue rakenduse – SAPO Tek “> terav google tech

See pole esimene rakendus, mis üritab Pinteresti jäljendada. Google ise tutvustas sarnast funktsionaalsust aasta alguses, kuigi see on oma otsingumootoriga rohkem integreeritud. Instagramis on valik, mis võimaldab teil sisu salvestada ja korrastada temaatilistes rühmades ja Facebookis. Kõik need uued funktsioonid on märgid, et Pinterest teeb seda õigesti, ja pakuvad uuenduslikke viise digitaalse sisu sirvimiseks ja arhiivimiseks veebis, eriti ajal, kui internet on täis pilte, videot, teksti ja heli.