Google käivitas viis uut rakendust kasutajate digitaalseks heaoluks

We Flip on koostöökogemus, mis ühendab mitu kasutajat väljakutsuva moto all: veeta nii palju aega kui võimalik, ilma et keegi grupi liikmetest teie nutitelefoni avaks. Kell alustab seansi algusega kulunud aja arvestamist ja annab sellest üksikasjaliku kokkuvõtte kohe, kui keegi telefoni lukust lahti teeb. Pange tähele, et selles kokkuvõttes loeb see ka seda, mitu korda iga kasutaja telefoni avamata vaatab, mis võib võistlustegurite tõttu osalejaid seda teha.

Komplekti viimane rakendus kannab nime Kõrbesaar ja see aitab teil keskenduda rakendustele, mis on teie igapäevaste ülesannete täitmiseks olulised. Kasutaja saab seansi kohta valida seitse rakendust ja algatada 24-tunnise väljakutse, mille jooksul peab ta eemale hoidma kõigist rakendustest, mida ta ei vali. Selle aja jooksul saavad kasutajad avada muid rakendusi, kuid Desert Island toob iga seansi lõpus koostatud väljakutsearuandes esile rikkumisi.

Sellega soovib Google innustada teisi loojaid oma digitaalse heaolu rakendusi välja töötama. Selleks pakub ettevõte “Hack Packi” ja rakenduste programmeerimisliidest.

Kõik need rakendused on nüüd Androidile tasuta saadaval.