Google kavandab WhatsAppi jaoks konkureerivat rakendust

India ajalehtede andmetel The Economic Times, Seda Google on tulevikus arendamas varajases staadiumis kiirsuhtlusrakendust, mis konkureerib otseselt WhatsAppiga. Ajaleht väidab, et on rääkinud Big G-i siseallikatega, kes kinnitasid väidetava rakenduse loomisel projekti olemasolu.

whatsapp hangoutsi teaser

Uus Google’i rakendus soovib WhatsAppi asendada. / © NextPit

Esialgu ei käivita Google uut sõnumirakendust kogu maailmas, vaid koondab osa oma esialgsest strateegiast arenevatele turgudele, nagu India ja Brasiilia. Turule toomist oodatakse 2015. aasta alguses ja ajaleheallikate sõnul on Google’i mobiiltootejuht Nikhyl Singhal juba Indiasse läinud, et viia läbi turu-uuringuid ja muid võimalikke väljavaateid teenuse käivitamiseks riigis. Loodetavasti ei vaja uus messenger enam sisselogimiseks Gmailis kontot ja töötab viisil, mis on ĂĽhendatud kasutaja telefoninumbriga, sest WhatsApp ise töötab.

Google omab praegu Hangoutsi, mis on alates Androidi versioonist 4.1 Jelly Bean saanud palju parandusi ja integreerimisi, mis on selle teinud kuller täielik. Veel ootab järgnevaid kuid, et saada uut teavet selle uue võimaluse kohta rakendus.

Kas kavatsete oma WhatsAppi asendada õige Big G-rakendusega? Ma tahan teada, mida te arvate allpool toodud kommentaarides.