Google kavatseb Google Chrome’is reklaamid päriselt blokeerida

Ettevõte, kellele kuulub täna kõige populaarsem brauser Google Chrome, teatas, et kavatseb 2018. aasta veebruaris brauserite kaudu reklaamid päriselt blokeerida.

Google teatas, et töötavad järgmise aasta Chrome’i värskenduse väljatöötamisel, mis võib mõjutada reklaamide kuvamist.

Internetis reklaamide (tavaliselt rääkimine) kuvamisel, mida nimetatakse halbadeks reklaamideks, on tõsine probleem mitte ainult sisu (kuna see on vaieldav), vaid eriti nende kuvamisviisi, näiteks hüpikakende jms osas. tüütut kasutatakse tavaliselt erinevatel saitidel tulu teenimiseks ja see takistab lõppkokkuvõttes mis tahes saidi kasutatavust.

“Reklaamide tahtliku blokeerimise” suur probleem on see, et põhimõtteliselt nende ja nende “erinevate muutujate” kaudu (tsiteerides Engenheiros do Hawaii) pĂĽsib “internet”. Lihtsalt selle kärpimine tähendab suurte kokkuhoidude kärpimist, sealhulgas Google’i, AdSense’i ja AdWordsi jaoks. Selle tulemusena kohtus ettevõte teiste suurettevõtetega nagu Facebook, Twitter, Washington Post, et arutada nn.Paremad reklaamistandardid“, Algatus selle probleemi lahendamiseks.

Chrome kui maakler

Idee ei ole reklaami lõpetamine, lõppude lõpuks oleks see mitmes mõttes halb; sisu on reklaamidega parem kui ilma sisuta, eks? Siiski ei saa eirata tõsiasja, et mõned reklaamid võivad kasutaja internetikogemuse rikkuda.

Kuna Google Chrome on praegu kõige populaarsem brauser, kavatseb Google rakendada sisseehitatud reklaamiblokeerija, mis blokeerib kõik sissetungivateks peetavad reklaamid, sundides reklaamijaid ja reklaame loovaid ettevõtteid looma täpsema mudeli ja seda, mida tarbijad hindavad.

Google’i probleemid

Isegi kui nad on seda kommenteerinud, peab Google olema oma reklaamidega ettevaatlik. Olen mitu aastat olnud AdSense’i kasutaja ja tahtsin siia panna ainult reklaame, mille suurus ja asukoht sulanduvad sisusse ega sega lugemisel teie kogemusi, kuid isegi kui ma suurust piiran, kuna plokid on dĂĽnaamilised, on reklaamijatel mõnikord bännerid, mis ĂĽletavad tavaline ajaveebipaigutus ja lõpuks viskab millegi ĂĽle nalja. Ma tõesti loodan, et te ei taba seda siin kunagi, kuid mõnikord siiski juhtub.

Kas Chrome blokeerib ka need reklaamid? Hea kĂĽsimus.

Liituge musta nimekirjaga

Ehkki peame ootama, kuni süsteem praktikas toimib, on kommenteeritud huvitavat teavet ettevõtte töövoo kohta.

Sobimatute reklaamide tuvastamisel viib Chrome lisaks kuva blokeerimisele ka reklaami ID aadressile must nimekiri ja see jääb sinna vähemalt 30 päevaks, võimaldades seega reklaamijatel luua vähem invasiivseid reklaame.

Vaigista värskendused

Selle reklaamiblokeerija töö pole veel selge, kuid see ei tohiks olla nagu laiendused, mis blokeerivad praegu reklaame. Me ei tea, kas saate blokeerida reklaamid käsitsi või mitte, vastasel juhul saab sellest isegi Google’i teine ​​kvaliteedikontrolli tööriist, mille eesmärk on parandada veebisaidi sirvimiskogemust kasutajad, ĂĽkskõik mis.

Tööriist peaks brauserisse värskenduseta jõudma ilma pikema jututa.

Kas tõhus Androidi jaoks?

Ăśks põhiprobleeme on selle sama funktsiooni kasutamine Androidis, et vältida reklaame, mis rikuvad kasutaja sirvimist, kuid vaatamata selle heale suurusele peaks see piirduma Google Chrome’iga ega näi rakendust otseselt mõjutavat.

Minu arvates peab rakenduses esinema ka invasiivse või ülemäärase reklaami vastane tegevus, on mõningaid rakendusi, mida on nii paljude reklaamide tõttu võimatu kasutada, ma mõistan projekti monetiseerimise vajadust täielikult ja ma ei ole selle vastu, et rakenduses oleks reklaame, kuid inimesed hakkavad eelistama rakendused, mis aitavad neil uuendada, ilma et neid sellist asja häiriks, oluline on ka nende arendajate terve mõistus.

Loe ka: Kas meie teadaolevad mobiilirakendused surevad?

Tore oleks, kui Google võtaks meetmeid ka rakendusesiseste reklaamide kvaliteedikontrolli osas. Unistamisel pole midagi halba.

Kas teate internetireklaami kolme sammast? Vaadake neid kahte kanali videot:

Järgmine!

Allikas