Google Keen: Pinterest Rivals võimaldab teil sisu kaustadesse korraldada

Google Keen on Google’i uus kureerimisplatvorm, mis käivitati eelmisel neljapäeval (18). Selle tööriista sisu on Pinteresti sarnases vormingus, kus kasutajad saavad oma huvisid kaustadesse korraldada. Ettevõtte uue ideede inkubaatori Area 120 välja töötatud teenus on eksperimentaalses etapis ning töötab veebis ja Android-telefonides. Google Keeni suur erinevus seisneb masinõppe ja inimtöö kasutamises kasutajatele soovituste esitamisel.

LOE: MSN: vaata 12 slängi sõna, mida kõik vestluses kasutavad

Google Keeni töö on väga sarnane Pinteresti omaga, kus kasutaja saab huvitavaid termineid otsida – sellisel juhul kasutab teenus Google’i enda platvormi integreeritud otsingubaasi. Lisaks on võimalik juurde pääseda profiilidele, neid jälgida ja salvestada postitusi, mida siin esindavad ehted, mitte “tihvtid”. Samuti saavad kasutajad korraldada kõik teemadeks ja kaustadeks.

1/2 Google Keenist – foto: avalikustamine / Google

Google Keen – foto: avalikustamine / Google

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Leidke TechTudo võrdlus

Keeni kasutamiseks peate olema sisse logitud Google’i kontoga. Seejärel on võimalik otsida sisu erinevatel teemadel, näiteks riided, toit, kaunistused, loomad ja paljud teised. Vahekaart nimega „Avasta“ pakub mitut teemat, mis võivad olla huvitavad, teiste kasutajate loodud või välistel veebisaitidel leiduvad.

Vaadake ka: Google Chrome’i värskendamine mobiilseadmes

Google Chrome'i värskendamine oma telefonis

Google Chrome’i värskendamine oma telefonis

Otsingu sooritamisel leiavad kasutajad otsitava kohta tulemused ja põhiteemaga seotud teiseseid valikuid, milleks võivad olla fotod, videod, lingid välistele saitidele või näiteks YouTube’ile. Tööriist leiab ka profiili sisusse salvestatu põhjal uue sisu ja võimaldab teil ĂĽlesande hõlbustamiseks määratleda märksõnad. Mida rohkem kasutajaid teema seadistab, seda paremad on soovitused.

2/2 Google Keen kuvab erinevat sisu ja kasutajad saavad ehteid kasutada kõige atraktiivsemate säilitamiseks – Foto: Reproduction / Rodrigo Fernandes

Google Keen näitab mitmesugust sisu ja kasutajad saavad ehted kõige atraktiivsemate salvestamiseks kasutada – Foto: Reproductions / Rodrigo Fernandes

Kaustade loomisel saate neid teistega jagada, et muuta see koostöökeskkonnaks, kus kõik saavad sisu lisada. Kollektsioon võib olla avalik või privaatne. Inimeste vahelise suhtluse ergutamiseks võimaldab Google Keen teil oma avastusi jagada ka sõpradega sotsiaalsete võrgustike, e-posti või otselinkide kaudu.

Kaasasutaja CJ Adamsi sõnul loodi Google Keen sisu pakkumiseks, mida inimesed tegelikult armastavad, ilma et peaksite kulutama palju aega ebaoluliste kanalite sirvimiseks. „Keenis ütlete, mida soovite kõige rohkem kulutada, ja seejärel valite veebist sisu ja inimesed, keda usaldate, et see teoks teha. See on kodu teie kirele: koht selle kasvatamiseks, lähedastega jagamiseks ja asjade leidmiseks, mis aitavad seda kallist elu tasuvaks muuta ”.