Google kinnitab Allo lõppu; IPhone’i kasutajad jäävad asendamata

Kass oli juba aprillis katusel ja nĂĽĂĽd tuleb kinnitus: Google tapab Ka veidi ĂĽle kahe aasta pärast selle kasutuselevõttu. Ja see pole veel kõik: ettevõtte sõnumsiderakenduste ĂĽmberkorraldamise keskel ei peagi surevad iPhone’i rakenduste kasutajad sama platvormi asendama.

Nagu ametliku ajaveebi postituses selgitatud, hakkab Google ĂĽha enam investeerima ametlikesse rakendustesse postitus Android – jah, standardrakendus, mis võtab vastu SMS-e igas robotiseadmes. Mountain View’i hiiglase idee on suunata tulevased jõupingutused sellele kiirsuhtlusele, sõlmides lepingud operaatoritega ĂĽle kogu maailma, et nad saaksid nĂĽĂĽd RCS-standardit toetada (Rikkad kommunikatsiooniteenused) – mis viib tänapäevased ressursid, nagu multimeedia, rĂĽhmad, kviitungite lugemine, indikaatorite kirjutamine ja palju muud, tuvastamatu torpeedo juurde.

Selle kõige tagajärg on see, et Allo katkestatakse 2019. aasta märtsis, et Google saaks selle uue ettevõtmise nimel oma jõupingutusi ellu viia – seni saavad kasutajad oma lehel olevaid juhiseid kasutades oma vestlusi eksportida.

Seepärast jäävad Allot kasutavad iPhone’i omanikud ilma isa või emata: kuna Google hakkab keskenduma ainult Androidis eksisteerivatele rakendustele, peavad nad migreeruma teistele teenustele, näiteks WhatsAppile või Telegramile (mida me kombineerime, nad peaksid seda tegema). mõni aeg tagasi). Puudused pole nii olulised, sest noh, Allo ei olnud seal kunagi suur populaarsuse meister; see on siiski ĂĽks lihtsamaid viise Google’i assistendile juurde pääsemiseks ja selle vestlustesse integreerimiseks.

Ettevõtte fookuse nihe näib olevat ka teise tuntud nime: the Hangouts. Samas restruktureerimise postituses ĂĽtles Google, et tema sõnumside teenus “areneb” kaheks kogemuseks, mis keskenduvad rĂĽhmadele, ettevõtetele ja tootlikkusele: o Hangoutsi vestlus See on Hangouts Meet; as 9to5Google, on see esimene samm teenuse kindla eesmärgi poole, nagu me seda juba 2020. aastal teame – alates sellest ajast, kui nime “Hangouts” kasutatakse ainult äritööriistade jaoks.

Jääb küsimus: kas Google suudab kunagi ehitada messengeri, mis õhku tõuseb?


Vabandust, rakendust ei leitud.


Hangoutsi rakenduse ikoon


Google'i vestluse rakenduse ikoon


Google Meet rakenduse ikoon

MacRumorsi kaudu