Google kinnitas Hangouts Meet kaubamärgi lõppu ja rakendus nimetati ümber Google Meet
BLOG

Google kinnitas Hangouts Meet kaubamärgi lõppu ja rakendus nimetati ümber Google Meet

Kolimine teenusesse Google Meet lähendab videokõnerakendusi teistele ettevõtte nimedega teenustele, näiteks Google Maps, Google Drive ja teised

Videokonverentsi rakenduse kõrgusel, sest koroonaviirus (COVID-19), seda Google muudab kaubamärki Hangouts. Uurimisgigandid kinnitavad seda Hangouts kohtuvad muuda nime Google Meet. See muudatus on endiselt globaalne, kuid erinevatel teenusplatvormidel toimub see järk-järgult.

seda kaubamärgi muutmine paigutage videokõnerakendused muude ettevõtete nimede (nt.) kõrvale Google Drive, Google Maps, Google Keep, Google Docs, Google'i assistent ja paljud teised. Lisaks bränd Google Meet võib-olla nüüd asjakohasem, sest Suumi on seisnud silmitsi privaatsuskandaaliga.

Järkjärguline muutus

Inimesed kuvavad uut Google Meet'i kasutadesNimi Google Meet kasutatakse kõigis riikides järk-järgult

Praegu bränd Google Meet võetakse tööle vähehaaval. Portugali videokõnede rakenduse tugilehel on nimi Google Meet j ilmub ülal. Siiski sisse akordion (kus teenuste kohta on küsimusi ja vastuseid), säästab ettevõte Hangouts kohtuvad. Nüüd ingliskeelses versioonis Google Meet ilmub lehe kõigis piirkondades.

Rakenduste poes (Android ja iOS), rakendus on endiselt olemas Hangouts kohtuvad, kuid kuulujuttude kohaselt peavad muutused toimuma varsti pärast seda Google Meet võida uus logo.

Ettevõte ei teatanud ette, et kavatsevad selle muudatuse võimalusega tegeleda. Androidi politsei veebisaidile Google kinnitas eile (8/4), et bränd Hangouts kohtuvad lõpetatud ja nüüdsest tuntud kui Google Meet. Samuti ütles ettevõte, et see üleminek toimub järk-järgult.

Kuidas on lood teiste Hangoutsi teenustega?

Hangoutsi teenuse logo (Google Meet)Siiani pole võimalik teada saada, kas teine ​​Hangoutsi rakendus saab nime Google

Tean, et kaubamärgi muutmine jõuda teiste rakenduste juurde Hangouts siiani teadmata. Praegu on neli kaubamärgirakendust: Hangouts, Tutvuge Hangoutsiga (Google Meet), Hangoutsi vestlus ja Hangoutsi helistaja – võtke ĂĽhendust telefoniga. Eeldatakse, et kõik need teenused muutuvad.

Siiani pole ametlikku ajakava Google Meet saabus igaveseks. Seetõttu peame valvama. Pidage seda meeles Hangouts pole saavutanud nii palju edu kui bränd ja see tundub isegi tundmatu teenusena Google. Võib-olla koos peakontor (või peakorter tasuta tõlkes) ja videokõnerakendus, muudatused Google sellel on mõtet.

Kuidas juurde pääseda? Hangouts kohtuvad

Mida arvate sellest muutusest? Uskuge, et parem on Google? Jäta oma arvamus siia kommentaaridesse.

Allikas: Androidi politsei; Google

Table of Contents