Google kirjeldab Pixel 2 video stabiliseerimise tehnoloogiat

Google pakub rohkem tehnilisi üksikasju selle kohta, kuidas töötab optilise ja elektroonilise pildistabilisaatori tehnoloogia Google Pixel 2.

Otsijate sõnul tugineb seade vibratsioonivastase tehnoloogia kaasamiseks masinaõppimise asjatundlikkusele, mida selle konkurendid saavad kasutada ainult üht või teist

“Pixel 2 ja Pixel 2 XL nutitelefonide abil on teie tehtud videod sujuvamad ja selgemad kui kunagi varem, tänu meie sulatatud video stabiliseerimise tehnikale, mis põhineb optilisel pildistabilisaatoril (OIS) ja elektroonilisel pildistabilisaatoril (EIS),” ĂĽtles mootor. otsija.

“Fused Video Stabilization pakub äärmiselt stabiilseid pilte minimaalsete artefaktidega ja Pixel 2 on praegu DxO videoreitingute liider.”

Toimimiseks kogub süsteem optilise stabiliseerimise (OIS) ja telefoni güroskoobi liikumisteabe, mille tulemuseks on täiuslik piltide sünkroniseerimine.

Masinõppe abil saab Pixel seejärel kaamera liikumist täpselt ennustada. See tähendab, et Google ennustab täpselt inimese kavatsust kaamerat liigutada.

„Sulanud video stabiliseerimisega on Pixel 2 videote liikumine vähem udune ja loomulikum. Lahendus on piisavalt tõhus, et seda saaks rakendada kõigis videorežiimides, näiteks 60 kaadrit sekundis või 4K salvestamisel, ”ütles ta.

Kui olete selle teema vastu uudishimulik, lugege kindlasti seda huvitavat artiklit, mille on kirjutanud otsingumootori töötaja.