Google kogub uue versiooni pakkumiseks Google Glass’i originaali

The Guardiani avaldatud aruande kohaselt teatas ettevõte omanikele oma nutiprillide debüütversioonist, et nad saavad need tasuta uuemale versioonile vahetada. Pakkumise kasutamiseks on ainult üks tingimus: tagastage vana mudel.

Kasutajatele saadetud e-kirjades hoiatab ettevõte võimalike uute rakenduste ja lisaseadmete eest, mis ei taga ühilduvust prillide selle algversiooniga.

See pakkumine on omamoodi tänu neile, kes riskisid juba esimesest hetkest vidinatesse investeerimisega, selgitab Google, mis lubab mudeleid vahetada järgmise aasta 5. veebruarini. Kasutajad peavad ainult vanad prillid ettevõttele saatma ja ootama uute mudelite tarnimist.

“Tänuks kogu teie abi eest pakume teile võimalust seadet ĂĽks kord muuta, et kõiki arenguid ära kasutada,” öeldi ajakirjanduse viidatud märkuses.

Google Glassi esitles Google oma arendajate konverentsil. Neil on esimestel võimalus tellida vidin, mis muutub seejärel kättesaadavaks ka rohkematele huvilistele.

Kaupluse kaubanduspiirkonda jõudmata tekitas toode tohutuid ootusi ja on motiveerinud rakenduste arendamist mitmes valdkonnas, mis aitavad selle kasvava turu suuna kindlaks määrata.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi