Google kohandab rakendust iPad Pro jaoks, Messenger võimaldab teil saatmist tühistada ja Skype hägustab tausta

Nagu tavaliselt, on viimastel päevadel värskendatud mitmeid olulisi / populaarseid rakendusi oluliste uudistega, mida me allpool kommenteerime. Vaadake neid:

Google’i rakendus

Juhuse tahtel või mitte, ĂĽritab Google kohe pärast poleemikat Apple’i eelmisel nädalal äritõendite kehtetuks tunnistamise ĂĽle värskendada kõiki oma peamisi rakendusi liimidega, mis on kohandatud uusimatele iPadi plussidele (11 ja 12,9 tolli). .

Kas nad:


Gmaili rakenduse ikoon: Google'i e-post


YouTube'i rakenduse ikoon


Google Docsi rakenduse ikoon


Google'i arvutustabelite rakenduse ikoon


Google'i esitluste rakenduse ikoon

Tühista sõnumi saatmine

Pärast pikka ootamist võimaldas Facebook Messenger lõpuks kasutajatel eksituse või eksituse teel käivitatud sõnumeid saata.

Kustutage Facebook Messengeri sõnumid

Nagu WhatsApp, annab ka rakendus sõnumi kustutamisel võimaluse see kustutada ainult endale või kõigile. Sellisel juhul on soovimatu postituse tagurdamiseks maksimaalne tähtaeg 10 minutit – see hõlmab tekstsõnumeid, fotosid või videoid individuaalsetes ja grupivestlustes. Samuti jätab Messenger sarnaselt WhatsAppile hoiatuse, et mõned sõnumid on kustutatud.

Ilmselt peavad uudsus toimima, et saatja ja vastuvõtja peavad värskendama oma Messengeri uusimale versioonile (nii iOS-is kui ka Androidis).


Messengeri rakenduse ikoon

Hägustage taust

Kas teate, millal me videokõne kaasame ja mis meie taga on, pole eriti kutsuv või on see tõesti räpane? Skype kavatseb selle lahendada.

Skype'i taust hägusus (GIF)

Skype’i töölauaversiooni (macOS, Windows ja Linux) kasutajad on tänaseni käivitanud uue funktsiooni, mis kasutab tehisintellekti inimeste tuvastamiseks ja tausta hägustamiseks. Muidugi pole see ideaalne, kuid tasub end ära.

Suvand tuleb kõne ajal aktiveerida Skype’i videoikoonil.

Vähemalt pole Microsoft veel teatanud, kas ta toob selle funktsiooni Skype’i mobiiliversiooni.